BAM Living

Eladó családi ház
Debrecen

+ 9 kép 1/12
54 000 000 Ft54 M Ft 900 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Telekméret: 11600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234124
Szilágyiné Győri Ágnes
Duna House - Debrecen, Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen csodás helyén az Almáskertben eladó egy 11600 nm-es tanya 60 nm-es lakóházzal.Ez a természetbeni hely maga a nyugalom szigete. Jelenleg lovak is lakják, hiszen hatalmas területe biztosítja nekik a helyet.Csodás táj, madárcsicsergés, főépület és melléképület szolgálja az igazi hangulatos életet ebben a rohanó világban.
Tanya főbb jellemzői:- 11600 nm-es telek- 60 nm-es tégla épület beton alapon- 2018-ban cserélt tető- a téli hideg napokban cserépkályha biztosítja a meleget- 2 külön nyíló szobája is a belső kertre néz, hiszen a ház a telek közepén helyezkedik el, így még privátabb érzést élhetünk át- fürdőszoba+ wc egyben található- konyha+ étkezője tágas, napfényes- külön kamrával illetve tároló helyiséggel is rendelkezik- melléképülete nagyságát tekintve alkalmas barkácsolásra, kerékpár tárolásra, egyéb tevékenységre- fúrt kút- víz, villany az ingatlanban, gáz a telken belül található- lovas pálya és egy beálló is van a telken
Az igazi felemelő érzést csak az tapasztalja meg, aki megnézi, átéli ezt a csodás környezetet.A háttérben van az Erdős puszta, a Fancsikai tó, a folyamatosan csicsergő  különböző madárfajok, mely páratlan életérzést nyújt.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklősét, jöjjön nézze meg, szívesen fogadom hívását akár hétvégén is!
BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Eladó ingatlanok Debrecenben a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!
Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett tanácsadónk segítségét!
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
www.dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
900 e Ft
838 e Ft -7%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
54 M Ft m Ft
48.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház