River Life

Eladó családi ház
Debrecen

+ 3 kép 1/6
159 000 000 Ft159 M Ft 888 268 Ft/m2
5 szoba
179 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kecskés Judit
Openhouse Ingatlan Debrecen Hadházi út 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen Alsójózsán, zártrendszerű pihenőövezetben új építésű emeletes láncház eladó!

Az ház nettó lakóterülete 157 nm, és tartozik hozzá egy 19 nm -es terasz és egy 27 nm -es garázs, és egy tetőterasz.

- A vételár 159 000 000.- + 5 % ÁFA
- A ház 2 szintes kialakítású láncház jelleggel épült:
- A földszinten található egy impozáns nappali-konyha-étkező, egy szülői rezidencia saját fürdőszobával és gardróbszobával, mosókonyha, WC, kamra, előtér, lépcsőház.
- Az emeleten további 3 szoba, melyből az egyikhez külön fürdőszoba, és gardrób tartozik.
- Az emeleti másik két szobához tartozik egy kádas, dupla mosdókagylós fürdőszoba, és egy gardrób.
- A szobák külön bejáratúak.
- A garázs tetején egy tetőterasz lett kialakítva.

Az ár tartalmazza:
- Telekrész
- Ház
- Víz-levegő hőszivattyú
- Napelem előkészítés
- A hidegburkolat bruttó 6 000.- / nm árig a melegburkolat bruttó 5 000.- / nm árig, a szeniterek munkadíj költségét (anyagot nem)
- Utcafronti kerítést

A lakóterületet a hatalmas zöldfelületek, a jó megközelíthetőség jellemzi.

Minden csak egy karnyújtásnyira: nagyobb bevásárlóközpont, kisebb üzletek, piac

Kiépített kerékpárút a lakópark mellett húzódik,

Itt minden korosztály megtalálja a számár ideális otthont.

A területen további fejlesztések vannak tervben: vendégparkoló, játszótér, az erdőben pihenő övezet kialakítás.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.
Hivatkozási szám: #173206

Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
888 e Ft
871 e Ft -2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
159 M Ft m Ft
197.5 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház