City Pearl

Eladó családi ház
Csurgó, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 15 kép 1/18
40 000 000 Ft40 M Ft 597 015 Ft/m2
2 + 2 szoba
67 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1258 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 608
Hohl József
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csurgó csendes utcájában, de nem messze az iskolától, óvodától, bevásárlási lehetőségtől, várja új lakóját, ez a teljesen felújított, modernizált, családi ház. Az ingatlan, egy 1258m2-es telken került megépítésre megközelítőleg az 1970-es években, beton alappal, tégla falazattal.
A tulajdonos által elvégzett felújítási munkálatok 2024-2025-ben:
- teljes aljzat szigetelés, aljzat betonozás,
- minden közmű újbóli rákötése, (víz, gáz, szennyvíz, villany: 1x32A normál és 1x32A H-tarifa)
- a teljes tető csere, új gerendákkal, fóliával, cserepes lemezzel,
- a belső falak mozgatása, plusz lakrész hozzáépítése,
- hideg-meleg burkolatok lerakása a teljes lakrészben és a teraszokon.
- teljes külső homlokzat szigetelése 15cm vastag nikecellel, födémszigetelés 30cm kőzetgyapottal,
- új nyílászárok, főbejárati ajtó és beltéri ajtók beépítése, (beltéri ajtók folyamatban)
- új fürdő és 2 külön bejáratú mellékhelység kialakítása,
- járda térkövezése, Steelvent kerítés, kapu és kisajtó megépítése.
A ház melegét egyedi kombi, kondenzációs gáz cirkó kazán biztosítja, padlófűtés és radiátorok segítségével. A nyári napok lehűtésében klíma segédkezik. (hűtő-fűtő)
A hirdetésben a 67m2-es alapterület a ház belső mért nettó területe. A teraszok nem kerültek beszámításra. ( 6m2 és 6,2m2)
FONTOS: A hirdetési irányárár nem tartalmazza a konyhabútort!
Belső lakrész helységei: 3 külön bejáratú szoba, 1 fürdő, 2 mellékhelység, amerikai konyha nappali étkező közvetlen teraszkapcsolatokkal.
Ha Ön szeretne egy jó elrendezésű, szépen felújított családi házat Csurgón, csendes zöld övezetben, akkor ez a ház ideális választás lehet. Kulcs az irodában.
Külső képek miatt hívjanak vagy írjanak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Csurgón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csurgó m² ár
597 e Ft
388 e Ft -54%
Ennek az ára
Csurgó átlagár
40 M Ft m Ft
29.6 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csurgó, földszint

Eladó családi házak a környékről

Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

55 M Ft
5 szoba
215 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

17.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

18.99 M Ft
5 szoba
158 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

49 M Ft
3 szoba
435 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

54.9 M Ft
8 szoba
238 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

19.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

11 M Ft
2 szoba
46 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

26 M Ft
2 szoba
80 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

35 M Ft
7 szoba
182 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

20 M Ft
5 szoba
91 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

17.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Csurgó
Eladó családi ház