Oasis Residence

Eladó családi ház
Cserszegtomaj, Ifjúság utca

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 936 875 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:1991

Részletes adatok

Telekméret: 1196 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3683815006
Keszthelyi Adél
Duna House - Keszthely, Bercsényi Miklós utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Cserszegtomaj központi részén nagyon jó hangulatú, otthonos, 2 szintes, 160 nm hasznos alapterületű családi ház pincével, garázzsal eladó 1196 nm telekkel.
A 90-es években épült az akkori előírások, igények szerint, szerkezetileg nagyon jó állapotú, folyamatosan karbantartott, korszerűsített, összközműves ház: - a főfalak B30-as blokktéglából, a válaszfalak 10-es válaszfaltéglából épültek.  - talajnedvesség elleni szigetelés 2 réteg bitumenes lemez- tetőfedés alá 1 réteg fólia csapadékvíz ellen, födémeknél 3 cm üveggyapot, tetőtérben 10 cm üveggyapot- külső szigetelés 10 cm nikecell- nyílászárók 3 rétegű hőszigetelt műanyagok, 8 éve cserélték - a fűtés fali gáz-cirkó kazánról történik, illetve pellet kazánról. - a tetőcserép  Bramac- az 5 kW-os napelem rendszer elegendő ahhoz, hogy a háztartás energiaigényét fedezze, így az áramszámla mindig 0-ás.  
A kifejezetten meghitt, barátságos ház alsó szintjén nagy előtér, nappali, étkező, konyha, kamra, fürdőszoba, wc, kényelmes terasz került kialakításra, a beépített tetőtérben egy hangulatos galéria, 3 szoba, fürdőszoba, külön wc, és két erkély található.Az akár külön lakótérként is használható 100 nm pinceszinten van egy hangulatos, családi, baráti összejövetelekhez, kerti partykhoz kiválóan hasznosítható étkező rész konyhával, és egy külön vizesblokk. Itt, az alagsori részen található egy elektromos kapuval ellátott garázs, a kazánház, valamint 2 tároló is.
Ez a harmonikus otthon egy csendes zsákutca saroktelkén helyezkedik el, közelében óvoda, iskola, élelmiszerbolt megtalálható.      
Cserszegtomaj egy népszerű, dinamikusan fejlődő község Zala megyében, a Balaton nyugati medencéjének közelében. Hévíztől, Keszthelytől mindössze néhány kilométerre található, így sokak számára kedvelt lakó- és üdülőhely, a nyugodt környezet és a jó elhelyezkedés miatt. Összetartó közösséggel, kulturális programokkal és folyamatosan bővülő infrastruktúrával rendelkezik.
A település a Keszthelyi-fennsík lábánál fekszik, ezért dombos, erdős környék jellemzi,kiváló adottságokkal a szőlőtermesztéshez, több kisebb borászat és pince is működik.

     

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Cserszegtomajon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cserszegtomaj m² ár
937 e Ft
868 e Ft -8%
Ennek az ára
Cserszegtomaj átlagár
149.9 M Ft m Ft
226.9 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cserszegtomaj, Ifjúság utca

Eladó családi házak a környékről

Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

274.5 M Ft
4 szoba
190 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Cserszegtomaj, Bikedi sor
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

105 M Ft
4 szoba
165 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
172 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

45 M Ft
2 szoba
61 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

159.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

198 M Ft
3 szoba
0 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

219.6 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

186.66 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

497.352 M Ft
5 szoba
316 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Letenye
Eladó családi ház