Astora Art House

Eladó családi ház
Csány, Gyöngyösi u

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/19
16 500 000 Ft16.5 M Ft 183 333 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1326 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 498
Tóthhouse
Tóthhouse

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az ingatlan bemutató videója elérhető az alábbi linken keresztül:
https://youtube.com/shorts/upCa6Ck6JQk

Heves vármegyében, Hatvan és Gyöngyös között, Budapesttől 60 km távolságra, Csányon, a Gyöngyösi utcában, jó lakókörnyezetben korszerűsítést igénylő, szerkezetileg jó állapotú, vegyes (vályog és tégla) falazatú, 90 nm-es, nappali+2 szobás családi ház eladó. Az épületben nappali, 2 egész szoba, előszoba, konyha-étkező, fürdőszoba, valamint 2 tároló is van. Az ingatlan fűtését kályha biztosítja.
A felújítás során az ingatlanban igény szerint nagyobb méretű nappali, valamint az egyik tárolóból egy további szoba is kialakítható.
A ház folytatásában garázs, valamint különálló gazdasági épület van.

Az összközműves saroktelek 1326 nm, rajta fúrt kút található. A telek hátsó része már a határral szomszédos. Közművekből az épületbe bevezetésre került a villany-, a víz- és a szennyvízhálózat is. A gáz csonkja telken belül elérhető.

A háztól 5-6 perc sétán belül van az iskola, óvoda, polgármesteri hivatal, posta, boltok és buszmegálló is.
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően Hatvan pár perc alatt elérhető, valamint az autópálya lehajtói is.

Az ingatlan Falusi CSOK-ra alkalmas, a CSOK+ hitel is felvehető rá, valamint felújítására a 3+3M Ft-os vidéki otthonfelújítási támogatás is felvehető rá.

A házat elsősorban fiatal pároknak és családoknak ajánljuk!

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Csányon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csány m² ár
183 e Ft
214 e Ft 14%
Ennek az ára
Csány átlagár
16.5 M Ft m Ft
20.9 m Ft 21%

Nézzen videót az ingatlanról

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csány, Gyöngyösi u

Eladó ingatlanok a környékről

Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

97.95 M Ft
5 + 2 szoba
253 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Bodony
Eladó családi ház

Bodony

24.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Csány, Központi elhelyezkedés
Eladó családi ház

Csány

48.5 M Ft
3 szoba
97 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

43 M Ft
3 szoba
97 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

43 M Ft
3 szoba
97 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

38.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

199 M Ft
1 szoba
800 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

22 M Ft
2 szoba
65 m²
Csány, Központi elhelyezkedés
Eladó családi ház

Csány

45.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

25 M Ft
3 szoba
100 m²
Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Eger
Eladó családi ház

Eger

265 M Ft
4 + 1 szoba
218 m²
Hatvan
Eladó panellakás

Hatvan

40 M Ft
2 szoba
53 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Szarvaskő
Eladó családi ház

Szarvaskő

230 M Ft
5 szoba
424 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

26.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Mátraderecske
Eladó családi ház

Mátraderecske

74 M Ft
4 szoba
200 m²
Csány
Eladó családi ház

Csány

43 M Ft
3 szoba