Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Cegléd

+ 10 kép 1/13
64 900 000 Ft64.9 M Ft 889 041 Ft/m2
3 szoba
73 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 586 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629619084
Rizmayer Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIVÁLÓ LEHETŐSÉG CEGLÉDEN OTTHONNAK, BEFEKTETÉSNEK VAGY VÁLLALKOZÁSNAK!

Eladó Cegléd egyik kedvelt, frekventált részén, az Összekötő út közelében egy 73 m²-es családi ház, amely sokoldalú felhasználási lehetőségeinek köszönhetően ideális választás otthonnak, befektetésnek vagy akár vállalkozási célra is

Az ingatlanhoz egy 586 m²-es telek tartozik!

Főbb jellemzők:

Építés éve: 1975
Elrendezés: konyha + étkező + nappali (dolgozósarokkal), 2 hálószoba, fürdőszoba
Teljes közmű: víz, villany, gáz, csatorna
Fűtés: vegyes tüzelésű kazán és gázkazán biztosítja

Felújítás!

Az ingatlan 2025-ben teljes belső felújításon esett át, melynek során:

új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre
megújult a villamoshálózat
új burkolatok, járólapok, csempék és szaniterek kerültek beépítésre.

A ház külső állapota még az új tulajdonos ízlésére formálható, így saját elképzelései szerint fejezheti be.

Melléképületek és extra lehetőségek:

különálló 14 m²-es kazánház
szerelőaknával ellátott garázs (műhelyként is használható)
több melléképület és tároló
állattartásra alkalmas kisebb épületek

Elhelyezkedés:

Kiváló infrastruktúra! A közelben megtalálható:
bevásárlási lehetőségek (Tesco, Aldi, SPAR)
gyógyszertár, egyéb szolgáltatások
könnyen elérhető közlekedési csomópontok

A környék számos kikapcsolódási lehetőséget kínál: termálfürdő, horgásztavak, kirándulóhelyek és kerékpárutak is a közelben találhatók.

Az ingatlan alkalmas CSOK Plusz támogatott hitel, valamint a 3%-os OSP hitel igénybevételére, melynek teljes körű ügyintézést díjmentesen átvállaljuk a leendő tulajdonos helyett.

Várom hívását a hét bármely napján!
Érd.: Rizmayer Mária +36202114504 email: rizmayer.maria@dh.hu

Referencia szám: HZ062317

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás családi házak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
889 e Ft
599 e Ft -49%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
64.9 M Ft m Ft
55.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó családi házak a környékről

Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45.2 M Ft
1 szoba
52 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

24 M Ft
4 szoba
150 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Cegléd, Belváros
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

195 M Ft
5 szoba
350 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

85 M Ft
3 szoba
112 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

18 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

30 M Ft
1 szoba
51 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

120 M Ft
3 szoba
195 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

135 M Ft
1 szoba
600 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

44.9 M Ft
4 szoba