River Life

Eladó családi ház
Cegléd

49 900 000 Ft49.9 M Ft 399 200 Ft/m2
5 szoba
125 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 388 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999325
Kovács Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Cegléden eladó 5 szobás lakás a város központjában !Megvételre kínálom Cegléd központi részén ezt a 125 nm lakótérrel rendelkező 5 külön hálószobás lakást a hozzá tartozó 388 nm kerttel. Az ingatlan osztatlan közös tulajdon, Ügyvédi megosztással! külön bejárattal rendelkezik.Az épület a 80 -as évek elején épült, falazata vegyes. Belső kialakítása Alsó szinten :- 2 szoba-konyha-fürdőszoba-wc-előszoba-étkező-kamraEmeleten -3 db szoba -fürdőszoba, wc egy helységben Az ingatlan alsó szintjén a nyílárzárók részlegesen cserélve lettek . A lakás állapota lakható de foglalkozást igényel. Jogilag rendezett , tehermentes az ingatlan. Minden amire a minden napokban szükség lehet pár perces sétával elérhető.Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
399 e Ft
489 e Ft 18%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
49.9 M Ft m Ft
87.8 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

120 M Ft
3 szoba
195 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45.2 M Ft
1 szoba
52 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

24 M Ft
4 szoba
150 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
250 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

39.9 M Ft
2 szoba
81 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

45 M Ft
2 szoba
117 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

54 M Ft
3 szoba
150 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

75 M Ft
6 szoba
192 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Cegléd
Eladó családi ház

Cegléd

39 M Ft
1350 m²
300 m²