Seven Pearl

Eladó családi ház
Bugyi

93 500 000 Ft93.5 M Ft 799 145 Ft/m2
4 szoba
117 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 738 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814356
Vargáné Albert Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A nyugalom otthona Budapest közelségében! Eladó családi ház Bugyin, a fővárostól
mindössze 25 km-re!

Csendes, kertvárosi környezetben elhelyezkedő, 738 m²-es telken álló, 2005-ben épült,
kiváló elosztású, világos és tágas otthon eladó. Az ingatlant modern burkolatok, fiatalos
színvilág, valamint igényes kivitelezés jellemzi, a műanyag nyílászárók redőnyösök, a
fűtés gázcirkóval vagy inverteres klímával megoldott. A belső terek letisztultak, a légkör
harmonikus és otthonos, minden a helyén van.

A gyönyörű, parkosított udvar igazi kikapcsolódást, feltöltődést nyújt a rohanó világban.

A környék infrastruktúrája kiváló, orvosi rendelő, sportcsarnok, iskola, bölcsőde, óvoda
bevásárlási lehetőség mind a közelben. Buszmegálló néhány percre, ahonnan a busz
Budapest-Népligetig közlekedik. Ha csendes, nyugodt, mégis jól megközelíthető helyen
szeretne élni, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Hívjon akár hétvégén is, hogy megmutathassam Önnek álmai ingatlanát.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Bugyin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bugyi m² ár
799 e Ft
874 e Ft 9%
Ennek az ára
Bugyi átlagár
93.5 M Ft m Ft
103.9 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bugyi

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

89.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

79.9 M Ft
4 + 2 szoba
133 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

45 M Ft
2 szoba
70 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

35 M Ft
2 szoba
67 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

92 M Ft
5 szoba
183 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

115.2 M Ft
4 szoba
144 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

45 M Ft
2 szoba
70 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz

43 M Ft
3 szoba
115 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba
31 m²
Berzence
Eladó családi ház

Berzence

40 M Ft
5 szoba
233 m²
Mesteri
Eladó családi ház

Mesteri

29.7 M Ft
4 szoba