NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Bugyi

+ 13 kép 1/16
102 900 000 Ft102.9 M Ft 779 545 Ft/m2
4 szoba
132 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 663 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Garázsos, önálló családi ház!

Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm,4 szobás, garázsos, praktikus kialakítású, önálló családi házat, 663 nm telekkel. Víz, csatorna, villany van, gáz az utcában. A kivitelezést magas műszaki színvonal jellemzi.

Elrendezése: előtér, 38 nm amerikai konyha-nappali, kamra, 3 szoba, fürdőszoba wc-vel, külön wc, háztartási helyiség, lakás kapcsolatos garázs,.fedett terasz.

Az épület belső kialakítása a kivitelezővel egyeztetve, még változtatható.

Tervezett átadás 2025. év vége.

Műszaki adatokból ízelítő:

-Leier 30 cm tégla falazat

-10 cm-es homlokzati szigetelés

-3 rétegű színezett műanyag nyílászárók, elektromos aluredőnnyel és szúnyoghálóval szereltek

-4 db hűtő-fűtő inverteres klíma

-a fűtést-hűtést, és a meleg vizet: HŐSZIVATTYÚS rendszer (levegős) biztosítja. Alacsony rezsivel számolhat a hőszivattyús rendszernek és az ELMŰ-nél megigényelhető H tarifájú KEDVEZMÉNYES áram díjszabás igénylésének köszönhetően, mellyel sokat spórolhat a fűtési szezon alatt!

Az épület 100%-ban padlófűtéssel rendelkezik, amely magasabb komfortfokozatot, költséghatékonyságot és jobb bútorozhatóságot biztosít.

-25 cm-es födémszigetelés

-elektromos kapu kiállás,

-elektromos garázskapu,

-betoncserép

-alap kertrendezés

-gyalogos és gépkocsi bejáró viacolorral kirakva

A festés fehér színben, hideg-meleg burkolatok, ajtók, szaniterek meghatározott áron választhatók.

Egyénre szabott fizetési ütemezés a kivitelezővel egyeztetve!

Céges kivitelezés, illetékmentesség, CSOK+, támogatott hitelek felvehetők.

Teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk, kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Részletes tervdokumentációt, műszaki leírást, alaprajzot a helyszínen tudok adni. Tervezett átadás 2025. év vége.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ042030

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás családi házak ára Bugyin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bugyi m² ár
780 e Ft
842 e Ft 7%
Ennek az ára
Bugyi átlagár
102.9 M Ft m Ft
100 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bugyi

Eladó családi házak a környékről

Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

35 M Ft
2 szoba
67 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

45 M Ft
2 szoba
70 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

55 M Ft
6 szoba
150 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

130 M Ft
4 szoba
104 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

79.9 M Ft
4 + 2 szoba
133 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

102.9 M Ft
4 szoba
132 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

93.5 M Ft
4 szoba
117 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

89.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

82.5 M Ft
4 szoba
104 m²
Bugyi
Eladó családi ház

Bugyi

115.2 M Ft
4 szoba
144 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Csárdaszállás
Eladó családi ház

Csárdaszállás

11.99 M Ft
3 + 2 szoba
100 m²
Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza