Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, XXI. kerület

+ 12 kép 1/15
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 687 838 Ft/m2
1 + 1 szoba
74 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Telekméret: 728 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 371
Antal Enikő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ CSEPELEN KIRÁLYERDŐBEN EGY PARKKAL SZEMBEN ELHELYEZKEDŐ NAGYON SZÉP ÁLLAPOTÚ CSALÁDI HÁZ!

ELHELYEZKEDÉS:
Az ingatlan Csepel központjától pár perc távolságra helyezkedik el egy 728 nm nagyságú telken.

AZ INGATLANRÓL:
A 70nm nagyságú 2 szobás családi ház tégla építéssel fa födémmel, cseréptetővel.

Az ingatlanba lépve egy előszobába érkezünk.
A két szoba (nappali és háló) külön nyílik.
A telek méret által lehetőség van több szoba építésére, de a ház is átalakítható bővítéssel is.

A konyhaétkező tágas, melyben a szép konyhabútor a vételár részét képezi a tűzhellyel, páraelszívóval együtt.

Az előtérből nyílik egy szép fürdőszoba toalettel.

Az ingatlant a tulajdonosa néhány éve felújíttatta. A teljes villanyvezeték hálózat kiváló állapotú, a vízvezetékek, szaniterek, burkolatok újszerűek.

Az ablakok műanyag nyílászárók.

FENNTARTÁSI KÖLTSÉG:
A rezsi költség alacsony, minden egyénileg mérhető (Víz, villany, gáz). Az ingatlan fűtését a gázkazán biztosítja.

A telek és a ház rendezett, tiszta tulajdoni viszony van.

INFRASTRUKTÚRA:
A közelben minden elérhető pillanatok alatt: buszok, (159, 148, 152), közértek, ovi, bölcsőde, iskola, a csepeli hév pár perc.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Antal Enikő
+36/20-371-2105

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1688 e Ft
1139 e Ft -48%
8 e Ft -20,779%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
91.2 m Ft -37%
1.2 m Ft -10,318%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

210 M Ft
7 szoba
471 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

175 M Ft
10 szoba
292 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

89.9 M Ft
8 szoba
320 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

144.9 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XXI. kerület, Csepel kertváros, Komáromi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
6 szoba
262 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XXI. kerület