River Life

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 11 kép 1/14
164 000 000 Ft164 M Ft 1 138 889 Ft/m2
4 szoba
144 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 120 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Medencés, okos családi ház azonnal élhető életminőség!

Van az a pont, amikor már nem házat keresel hanem egy életérzést.
Ez pontosan az.

~144m² + 64 m² terasz medencével + 100 m² privát kert
Fűthető medence Kandalló 5,2 kW napelem (szaldó)
Klíma minden szobában padlófűtés, kondenzációs kazán
Garázs + beálló okosotthon rendszer (redőny, klíma, kapu)

Világos, kertkapcsolatos nappali, prémium konyha Siemens gépekkel, Schüco nyílászárók, központi porszívó, kamera- és riasztórendszer minden adott a kényelmes, modern élethez.
Beépített konyhabútor, kandalló, a nappaliban lévő tv állvány-tv-vel az ár részét képezi. Az álvány mozgatható, kifordítható a medence felé így akár a medencéből lehet nézni a kedvenc műsorokat.

Csendes, kertvárosi környezet, mégis minden közel: boltok, ovi, közlekedés

Ez nem egy ház, hanem egy kész életforma csak költözni kell.

Ha érzed, hogy ez te vagy, nézd meg élőben!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 164000000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ035874-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1139 e Ft
903 e Ft -26%
1069 e Ft -7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
164 M Ft m Ft
98.6 m Ft -66%
148.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

84.9 M Ft
8 szoba
220 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

168.9 M Ft
5 szoba
130 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

28 M Ft
1 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
1 szoba
30 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
8 szoba
317 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft