Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 6 kép 1/9
66 000 000 Ft66 M Ft 1 320 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 222 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Binó Boglárka
Otthon Centrum Gilice tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Teljesen Felújított Lakás Saját Garázzsal és Kertrésszel a XX. Kerület Csendes Zöldövezetében!
Eladó egy 50 nm-es, korszerűsített lakás, amely ideális választás lakásnak vagy befektetésnek!
Főbb tudnivalók:
• 2 tágas szoba, konyha és igényes fürdőszoba, praktikus elrendezés.
• Külön extrák: Saját garázs és kizárólagos használatú elkerített kertrész!
• Műszaki tartalom (1 éve felújítva!):
• 10 cm-es külső szigetelés
• Cirkó fűtés és új műanyag nyílászárók
• Új villany- és vízvezetékek cseréje megtörtént.
• Elhelyezkedés: Zöld, csendes, családi házas környék Pesterzsébeten.
• Közlekedés: Buszmegálló mindössze 1 perc sétára (város felé).
• Jogi háttér: Ügyvédi megosztással rendezett tulajdonforma.
Ne hagyja ki ezt a kulcsrakész lehetőséget! Keressen bizalommal a részletekért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1320 e Ft
1135 e Ft -16%
1110 e Ft -19%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
66 M Ft m Ft
67.7 m Ft 2%
83 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.99 M Ft
3 szoba
79 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
6 szoba
300 m²
XX. kerület, Márírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

200 M Ft
6 + 1 szoba
200 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
31 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

36.9 M Ft
1 + 1 szoba
15 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

57.9 M Ft
1 + 1 szoba
27 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

97 M Ft
6 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület