River Life

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 749 167 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 277 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Papp Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest XX. kerületének kedvelt részén, Erzsébetfalván kínálunk megvételre egy 277 m²-es telken elhelyezkedő, összesen 120 m² alapterületű, két külön lakrészből álló családi házat.

Az ingatlan ideális választás többgenerációs együttélésre vagy akár befektetés céljára is, mivel a két lakóegység külön bejárattal rendelkezik.

A főépület egy 4 szobás, összkomfortos lakrész, amely kényelmes életteret biztosít egy család számára. A telken található továbbá egy különálló, 1 szobás, összkomfortos kisház, amely alkalmas lehet külön élő családtagnak, kiadásra vagy akár irodának is.

A ház homlokzata jó állapotú, fűtéséről cirkó rendszer gondoskodik. A belső terek állapota közepes, így az ingatlan új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja.

Elhelyezkedése kiváló: a környéken jó közlekedési lehetőségek és infrastruktúra biztosított, így a mindennapi élet kényelmesen megoldható.

Főbb jellemzők:

277 m² telek
120 m² összlakóterület
2 külön lakrész
4 szobás főépület + 1 szobás különálló kisház
cirkó fűtés
jó állapotú homlokzat
közepes belső állapot
jó közlekedés

Ideális választás családoknak, több generáció számára vagy befektetőknek!

Referencia szám: H516885

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
749 e Ft
709 e Ft -6%
961 e Ft 22%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
134.9 m Ft 33%
236.6 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

28 M Ft
1 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

178 M Ft
6 + 1 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület