Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
74 900 000 Ft74.9 M Ft 998 667 Ft/m2
3 + 1 szoba
75 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 278 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

**************************************OtthonStartHitel**************************************************

Két lakrész, sok lehetőség! Ideális otthon többgenerációs családnak is!

Pesterzsébet egyik csendes, kertvárosias utcájában várja új gazdáját ez a két lakrészből álló családi ház.
A ház kissé felújítandó, de már most is magában hordozza a lehetőséget, hogy egy igazán otthonos, szerethető kis fészekké váljon. A két külön bejáratú lakrész miatt akár többgenerációs családoknak, akár befektetési célra is ideális választás.
A környék barátságos, a közlekedés jó, iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek a közelben.

Ráadásul az ingatlan Otthonstart hitelre is alkalmas, így tökéletes választás lehet első otthonnak.

Ha egy olyan házat keresel, amibe bele tudod vinni a saját elképzeléseidet, és szeretnéd, hogy az új otthonod valóban rólad szóljon, akkor itt a lehetőség!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján. Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hitel tanácsadást biztosítunk ügyfeleink részére!
Referenciaszám: M313467

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M313467

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
999 e Ft
900 e Ft -11%
1073 e Ft 7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
101.6 m Ft 26%
151.3 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

97 M Ft
6 szoba
260 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Damjanich utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft