Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
93 700 000 Ft93.7 M Ft 794 068 Ft/m2
5 szoba
118 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 733 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Czirják Mária Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapest 20.ker. Kossuthfalván egy nettó 118m2-es életteret biztosító  4 szobás - vendég és dolgozó szoba is kialakítva -, dupla komfortos, belső kétszintes, az emeleti hálókban galéria kialakítással, gáz-cirkófűtéses téglaépítésű lakás eladó. Az ingatlan különlegessége az igényesen felújított állapota, a minőségi kisgépekkel felszerelt beépített konyha, dupla komfortos zuhanyzós és kádas fürdőszobák, valamint az új nyílászárók, amelyek hozzájárulnak az otthon melegének és energiatakarékosságának fenntartásához. A lakáshoz az udvarban 2 autó részére parkolóhely biztosított, valamint 31m2-es pince is tartozik hozzá.
A ház tágas, kitűnő elrendezéssel bír, amely négy kényelmes szobából, nagy étkezős konyhából áll, így ideális nagycsaládosok számára is. A jó fényviszonyoknak köszönhetően minden helyiség világos és barátságos. A nagyméretű pince további tárolási lehetőséget biztosít.
Az udvarban található parkolóhelyek kényelmes megoldást nyújtanak az autótulajdonosok számára. A ház nem csupán komfortos és jól felszerelt, de kiváló elhelyezkedése is megkönnyíti a mindennapokat, közelben található tömegközlekedés, üzletek, oktatási intézmények.
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik egy kész, magas színvonalú otthont keresnek kényelmes elhelyezkedéssel és minőségi kivitelezéssel.
Hívjon! Mutatom!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
794 e Ft
730 e Ft -9%
966 e Ft 18%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.7 M Ft m Ft
136 m Ft 31%
238 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

84.9 M Ft
8 szoba
220 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135 M Ft
4 szoba
109 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

60 M Ft
1 szoba
31 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
79 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
64 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

84.9 M Ft
11 szoba
295 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház