Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 10 kép 1/13
239 990 000 Ft239.99 M Ft 1 170 683 Ft/m2
5 szoba
205 m²

Részletes adatok

Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 336
Bradács Edina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Álmai otthona várja Budapest rohamosan fejlődő városrészében!

Megvételre kínálunk egy különálló, 3 fürdős, magas műszaki tartalommal rendelkező 205 nm hasznos alapterületű, amerikai konyhás nappali plusz 4 szobás, 2 szintes családi házat Budapest folyamatosan fejlődő részén, Almáskertben!

Főbb jellemzők:
- Különálló ház: Teljes privát szféra, saját kerttel és terasszal.
- Amerikai konyhás nappali plusz 4-5 szoba
- 3 fürdő: ami ideális nagy családok számára.
- Garázs: autója védelme érdekében.
- Erkélyes: Élvezze a friss levegőt és a napsütést saját erkélyéről!
- Infrás fűtés rendszer, 5 kW-os kiépített napelemmel: Energiatakarékos megoldás, amely biztosítja a kellemes hőérzetet egész évben.
- Teraszos: Tökéletes helyszín a családi összejövetelekhez vagy a pihenéshez.
- Kertkapcsolatos: Kertje ideális a gyerekeknek és a háziállatoknak, valamint a szabadban való kikapcsolódásra.

Műszaki tartalom (részlet)
- falazata 30-as Porotherm tégla 15 cm-es szigeteléssel, lábazat 12 cm XPS szigetelés
- válaszfalak 10 cm-es tégla
- födémen 25 cm-es fújt szigetelés
- hőszigetelt külső nyílászárók, felér kivitelben
- hideg-, meleg burkolatok, szaniterek belső nyílászárók.
Várható átadás: 2026. III. negyedév

Az ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően könnyen megközelíthetőek a közlekedési lehetőségek, iskolák, boltok és egyéb szolgáltatások.

Az ügyfeleinket banksemleges hitelügyintéző díjmentesen segíti megtalálni a legmegfelelőbb konstrukciót. Az ingatlan CSOK+ kompatibilis!

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Ideális választás családok számára, akik szeretnék élvezni a nyugodt életet, miközben a város közelségét is kihasználják

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1171 e Ft
788 e Ft -49%
966 e Ft -21%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
239.99 M Ft m Ft
166.7 m Ft -44%
238 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 szoba
650 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület, Ganztelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Szurmay tábornok utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
5 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület, Nagybani piac közelében, kertvárosi részen