River Life

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 16 kép 1/19
88 000 000 Ft88 M Ft 1 000 000 Ft/m2
4 szoba
88 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 439 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KÉT KÜLÖNÁLLÓ LAKÓÉPÜLET BUDAPEST XVIII. KERÜLETÉBEN
PRAKTIKUS ELRENDEZÉS, SOKOLDALÚ FELHASZNÁLÁSI LEHETŐSÉG, JÓ LOKÁCIÓ

Budapest XVIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén kínálunk megvételre egy többféle élethelyzethez is jól alkalmazkodó ingatlant, amely egy 439 m²-es telken két különálló lakóépületből áll.

Az ingatlan ideális lehet együtt költöző családtagok számára, illetve olyan vásárlóknak, akik külön életteret szeretnének biztosítani több generáció részére vagy akár otthon és munkavégzés kombinációjában gondolkodnak.

ELSŐ LAKÓÉPÜLET KÖNNYŰSZERKEZETES HÁZ (kb. 68m²)

A 2010-es években épült könnyűszerkezetes ház praktikus kialakítású, jól kihasználható terekkel rendelkezik.

Helyiségek:
- 2 külön nyíló szoba
- nappali
- konyha-étkező
- fürdőszoba
- külön WC

A ház kialakítása élhető és praktikus, így akár saját célra, akár hosszabb távú hasznosításra is megfelelő választás lehet.

HÁTSÓ LAKÓÉPÜLET KÜLÖNÁLLÓ TÉGLA HÁZ (kb. 32 m²)

A 2000 körül épült különálló téglaépület önálló lakrészként használható.

Helyiségek:
- szoba
- konyha
- ürdőszoba

A külön épület többféle célra is alkalmas lehet, például családtag elhelyezésére, dolgozószobának, vendégrésznek vagy egyéb felhasználásra.

TOVÁBBI JELLEMZŐK:
- fedett kocsibeálló
- két terasz
- különálló lakóépületek
- jól kihasználható telek
- elkülöníthető életterek

LOKÁCIÓ

Az ingatlan jó közlekedési adottságokkal rendelkezik, a gyorsforgalmi út könnyen elérhető, így Budapest több része gyorsabban megközelíthető.

A közelben megtalálhatók:
- bevásárlási lehetőségek
- iskola, óvoda
- tömegközlekedés
- a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér rövid távolságra elérhető

Az ingatlan olyan érdeklődők számára lehet jó választás, akik egy telken belül több, külön használható lakóteret keresnek Budapest kedvelt részén.
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: HZ011914

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1000 e Ft
962 e Ft -4%
1070 e Ft 7%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
88 M Ft m Ft
139.5 m Ft 37%
149.8 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

145.8 M Ft
4 szoba
130 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

65 M Ft
3 szoba
60 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
107 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIV. kerület

49.5 M Ft
115 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

66.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

210 M Ft
7 szoba
471 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.999 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

121 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

74.89 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba