Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 15 kép 1/18
215 000 000 Ft215 M Ft 1 433 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 630 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Andreopulos Niki
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ALMÁSKERTBEN ÚJÉPÍTÉSŰ GARÁZSOS CSALÁDI HÁZ

HÁZ:
- NETTÓ 150 NM LAKÓTÉR + 25 NM GARÁZS + 55 NM TERASZ
- nappali + 3 szoba + 3 fürdőszoba
-21 nm SZÜLŐI HÁLÓ - saját gardróbbal és fürdőszobával
- 30 cm-es porotherm tégla + 20 cm hőszigetelés
- lapostető
- 5 légkamrás, antracit műanyag nyílászárók
- 10 kWh monoblokkos hőszivattyú + padlófűtés + kuffertartály
- fan coil hűtés
- hőcserélős szellőztető rendszer
- választható burkolatok 10 000Ft/nm

TELEK:
- 630 nm SAJÁT telek
- összközműves
- VIACOLOROS JÁRDÁK
- ELEKTROMOS KAPU

ELHELYEZKEDÉS:
- XVIII. kerület Almáskert részén
- kedvelt kertvárosi részen
- Iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség valamint buszmegálló pár percre

Átadás:
CSOK+HITEL igénylésre alkalmas

20 % önerőtől leköthető!
Tapasztalt, díjmentes hitel ügyintéző kollégám 20 bank ajánlatával várja Önt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1433 e Ft
962 e Ft -49%
1070 e Ft -34%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
215 M Ft m Ft
139.5 m Ft -54%
149.8 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba