Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 12 kép 1/15
148 000 000 Ft148 M Ft 1 027 778 Ft/m2
5 szoba
144 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kovács Henriett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Kossuth Ferenc-telepen elhelyezkedő, kiváló állapotú ház 144 négyzetméteres alapterülettel és egy 500 négyzetméteres telken várja új tulajdonosát, aki akár saját otthonát, akár befektetési céllal keres ingatlant.

Alsó szint:1 szoba, zuhanyzó-wc ,nappali-konyha ,kamra
Felső szint:3 szoba, háztartási helység, fürdő-wc

Ez az impozáns, öt szobás ingatlan tágas tereivel és világos, napfényes helyiségeivel ideális választás családok számára.
A két fürdőszoba maximális kényelmet biztosít, így a reggeli készülődés sosem lesz többé stresszes.
A ház megújuló energiaforrással fűtött( hőszivattyú ,), amely nemcsak a környezetbarát megoldások iránti elkötelezettséget tükrözi, hanem a fenntartási költségek csökkentését is lehetővé teszi.

Műszaki tartalom:
-viablokk 30 tégla
-Homlokzat 10 cm (EPS)
-Hőszivattyú 12 W
-3 rétegű ablakok
-Padlás szigetelés 30 cm (Gyapot)
-szaniterek 400.000 Ft-ig választható
-hideg burkolatok 7500Ft-ig választható meleg burkolat 5500 ft-ig
-beltéri ajtók 100.000 ft /db

színes nyílászárók kívül ( fehér vagy antracit választható) , elektromos kiállások,
elektromos kiállások kérhetők a redőnyre

Referenciákkal a Kivitelező rendelkezik!

A környék csendes, biztonságos, és remek lehetőségeket kínál a szabadidő eltöltésére. A közeli parkok és zöld területek ideálisak a családi programokhoz, valamint a sportolásra vágyók számára. A közlekedési lehetőségek is kiválóak: a környéken több buszjárat és villamosmegálló található, amelyek gyors és kényelmes hozzáférést biztosítanak Budapest belvárosához. Az autóval közlekedők számára pedig az M5-ös autópálya közelsége jelent jelentős előnyt, hiszen az ország többi része is könnyen megközelíthető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül!

Az ingatlanpiac dinamikus, és mi itt vagyunk, hogy Ön a legjobb döntést hozhassa meg!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1028 e Ft
796 e Ft -29%
965 e Ft -7%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
148 M Ft m Ft
168.4 m Ft 12%
236.7 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba