Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 4 kép 1/7
133 000 000 Ft133 M Ft 1 166 667 Ft/m2
3 szoba
114 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 404 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken.

Eladó Budapest 18. kerületének Ferihegy városrészén egy magas műszaki tartalommal épülő, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás családi ház hőszivattyús fűtéssel, garázzsal, 17 nm-es terasszal.

A egyszintes ház helyiségei: amerikai konyhás nappali (34 nm), 2 db hálószoba (mindkettő 11,5 nm), fürdőszoba (5,52 nm), háztartási helyiség (4,35 nm), gardrób (3,6 nm), közlekedő (8,28 nm), különálló mellékhelyiség (2 nm) valamint szélfogó (7,56 nm) és egy 25,2 nm-es garázs.

Főbb műszaki tartalom:
- 30 cm-es főfalak és 10 cm-es válaszfalak
- 10 cm-es homlokzati- és 20 cm-es mennyezeti szigetelés
- Daikin hőszivattyús fűtés padlófűtéssel, Fan-coil hűtéssel
- riasztó rendszer
- elektromos kapu előkészítés

Az építtető cég, így minden állami támogatás igénybe vehető, alacsony önerővel megvásárolható!

Tervezett átadás: 2025. 3. negyedév.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal.
Hitel ügyintézés garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabban.
Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.
IGÉNY ESETÉN - ÉLŐ SKYPEVIDEO LAKÁSBEMUTATÁS, TELJES KÖRŰ ONLINE ÜGYINTÉZÉS!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ075483

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1167 e Ft
1133 e Ft -3%
1134 e Ft -3%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
133 M Ft m Ft
98.8 m Ft -35%
100.9 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

105 M Ft
6 szoba
180 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
1 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

72 M Ft
2 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.99 M Ft
1 szoba
47 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
XVIII. kerület, Ganztelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület