Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Brigád utca

+ 10 kép 1/13
79 990 000 Ft79.99 M Ft 908 977 Ft/m2
4 szoba
88 m²
építés éve:1945

Részletes adatok

Telekméret: 710 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998840
Janik Zsolt
Duna House - Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, nyugodt, rendezett környezetben, egy 54 nm-es, és egy 33nm-es, két generációnak kiválóan alkalmas családi házak, 710 nm-es telken!
Mindkét ház két szobás, és összkomfortos.
A nagyobbik ingatlan felújított, a tetőre 5,8 KW 20 panel napelem került felszerelésre, ami mindkét otthont ellátja energiával.A kisebbik ingatlan felújítandó, alatta pince található.
A kert kiválóan alkalmas baráti összejövetelekre, ásott kút, szaletli, sütögető, és egy kis játszótér szolgálja kényelmünket.

Ha felkeltette érdeklődését ez a kiváló paraméterekkel rendelkező ingatlan, további kérdéseivel, megtekintésért kérem hívjon, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szent Imre kertváros m² ár
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
909 e Ft
794 e Ft -14%
979 e Ft 7%
1069 e Ft 15%
Ennek az ára
Szent Imre kertváros átlagár
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.99 M Ft m Ft
102.5 m Ft 22%
138.7 m Ft 42%
148.4 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Brigád utca

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

145.8 M Ft
4 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 szoba
650 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor