Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
173 400 000 Ft173.4 M Ft 1 605 556 Ft/m2
5 szoba
108 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 320 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kovacsik Katalin
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern, otthonos családi ház Szárazhegyen – kerttel, fedett terasszal, tágas terekkel
Tágas nappali, 4 hálószoba, duplakomfort, fedett terasz és kert Szárazhegyen – egy modern, otthonos családi ház a XVII. kerület egyik kedvelt, nyugodt részén.
Van az az otthon, ahová belépve az ember nemcsak a négyzetmétereket látja, hanem azonnal érzi: itt jó élni.

Budapest XVII. kerületének egyik kedvelt, kertvárosias részén, Szárazhegyen kínálunk megvételre egy 142 m²-es, belső kétszintes családi otthont, amely tágas tereivel, praktikus elrendezésével és barátságos hangulatával ideális választás lehet családok számára.

Az ingatlan egyik legerősebb pontja a nagy, kényelmes nappali, amely valódi központi élettérként működik. A harmonikus burkolatok, a fa lépcső, a kőhatású falrészletek és a modern belső megoldások együtt meleg, karakteres, mégis mai hangulatot teremtenek. Ez nem rideg, steril ház, hanem egy gondosan kialakított, élhető otthon.

Az alsó szinten található a tágas nappali, a konyha-étkező, egy hálószoba, valamint fürdőszoba. Ez a kialakítás különösen praktikus, hiszen a földszinti szoba használható hálónak, vendégszobának, dolgozónak vagy akár egy idősebb családtag kényelmes külön terének is.

Az emeleten további 3 külön nyíló hálószoba és egy második fürdőszoba kapott helyet, így a ház duplakomfortos, jól használható elrendezést kínál. A külön szobák miatt minden családtagnak meg lehet a saját privát tere, miközben a közös családi életnek is bőven jut hely.

A ház műszaki tartalma is kedvező: az ingatlan 5 cm-es homlokzati szigeteléssel, teljesen új, hő- és hangszigetelt nyílászárókkal rendelkezik, valamint az egész ház klimatizált, ami a nyári hónapokban különösen nagy kényelmet biztosít.

A mindennapi életet tovább könnyíti az autóbeálló, a különálló kerti tároló, valamint a hangulatos fedett terasz, amely a ház egyik legkellemesebb része lehet. Itt indulhatnak a reggeli kávézások, nyári vacsorák, családi beszélgetések vagy akár a baráti összejövetelek is.

A kert rendezett, jól használható, nem túlméretezett, mégis megadja azt a plusz szabadságérzetet, amit egy családi háznál keresünk. Van hely pihenni, grillezni, gyerekeknek játszani, vagy egyszerűen csak élvezni a kertvárosi nyugalmat.

Szárazhegy a XVII. kerület egyik szerethető, családias hangulatú része. A környék vonzereje éppen abban rejlik, hogy nyugodt, zöldebb, kertvárosias lakókörnyezetet kínál, miközben a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások, iskolák, óvodák, üzletek és közlekedési lehetőségek elérhető közelségben vannak.

Ez az otthon azoknak szól, akik nem lakást keresnek kompromisszumokkal, hanem egy valóban élhető, kényelmes családi házat Budapest kertvárosi oldalán.

Ajánlom mindazoknak, akik Szárazhegyen keresnek igényes, tágas, több hálószobás, duplakomfortos családi otthont kerttel, fedett terasszal és barátságos, azonnal szerethető hangulattal.

Megtekintésért és további információért várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: kovacsik.katalin@dh.hu tel: 06703666822

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1606 e Ft
932 e Ft -72%
961 e Ft -67%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
173.4 M Ft m Ft
181.7 m Ft 5%
236.6 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

289.9 M Ft