Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 131 132 Ft/m2
3 szoba
106 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 547 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pálvölgyi Patrik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A Nagyréde utcában vált eladóvá ez a családi ház,
mely egy olyan családnak lehet ideális, akik nem szeretnének nagyobb összeget fordítani felújításra és előnyt jelentenek számukra a ház alábbi tulajdonságai:

-3x20A elektromos hálózat
-Gáz(kombi cirkó) fűtés
-2 rétegű jó minőségű fa nyílászárók
-Jó állapotú tető, újszerű ereszcsatornával és cserepekkel
-5cm homlokzati hőszigetelés
-22m2-es garázs, elektromos kapuval
-A jelenlegi mosókonyha egy zuhanyzó/kád kialakításával teljes értékű fürdővé válik
-Napfényes D-i tájolás
-Rendezett kert
-Ásott kút, kerti csap
-A telek abszolút privát, egyáltalán nem lehet belátni
-Tulajdoni lapja rendezett, végrehajtás/per/teher nincs az ingatlanon
-A tetőtér könnyűszerkezettel beépíthető
-Gyors birtokbaadás

Sorolhatnám még az érveket, de jöjjön el és győződjön meg személyesen, hogy remek vétel, nehogy lemaradjon!
Irodánk pénzügyi szakértőjének segítségével akár milliókat spórolhat, amennyiben banki finanszírozást vesz igénybe.

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1131 e Ft
1104 e Ft -2%
1134 e Ft 0%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
103.5 m Ft -16%
100.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
31 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

96.8 M Ft
2 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

289 M Ft
5 szoba
147 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XXI. kerület, Erdősor, Szent László
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

56.8 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

62.49 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 szoba
243 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XX. kerület, Erzsébetfalva, Török Flóris
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.16 M Ft
1 szoba
36 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület