BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 936 875 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 562 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó a XVII. kerületben az Akadémiaújtelepen, 562 nm-es telken, pillanatnyilag 2 generációnak kialakított, 160 nm-es családi ház.

A ház jelenlegi formáját 1999-ben kapta, akkor lett a tetőtér beépítve.
Az emeleti ingatlanrész külső lépcsőről megközelíthető, de a födém betongerendás- béléstestes, így a belső lépcső kialakítása is könnyen megoldható.
Helyet kapott a telken egy tároló, nyárikonyha és egy garázs is.

A ház alatt egy kb 8nm-es pince is található.
A tetőtér beépítésekor a ház kapott egy 10 cm-es hungarocell szigetelést. Ablakok fából vannak, de már kétrétegű üvegezéssel.
Fűtésről gázcirkó gondoskodik.
Elhelyezkedését tekintve remek helyen található, bevásárlási lehetőségek kényelmes sétával elérhetőek, könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: HZ024097

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
937 e Ft
937 e Ft 0%
966 e Ft 3%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
183.5 m Ft 18%
238 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

250 M Ft
7 szoba
260 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca