Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
98 000 000 Ft98 M Ft 1 306 667 Ft/m2
1 + 3 szoba
75 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 653 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 445
Csóka Annamária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVII. Kerületben az AKADÉMIAÚJTELEPEN, eladó egy 75 nm-es családi ház. Az épület 1995-ben épült és 2002-ben hozzáépítés történt sávbeton alapra.

- PER- és TEHERMENTES

- 1/1 TULAJDONBAN VAN

- AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

- 2026-ban festés

- tetőtér ½ része beépített

- kertkapcsolatos

- külön WC kézmosóval

- belmagasság: 2,4 m

- minden egyedileg mérhető

- riasztó

Fűtése: kondenzációs, kombi, cirkó gázkazán (Ariston One )

A lakáshoz tartozik egy 6 m2-es, zárt tároló.

Parkolás: felszíni beálló

Közelben: TESCO, LIDL, ALDI, MÖMAX, ROSSMANN, FRESNAPF, MEDIA MARKT, bevásárlási lehetőségek, óvoda, iskola, bankok, posta, gyógyszertár stb.

Közlekedés: kiváló (buszok: 161, 161A, 162, 162A, 169, 195, 202E, 262 Éjszakai járat: 956, 968, 990) Gyalog pár perc alatt elérhető az Akadémiaújtelep vasútállomás.

Ügyfeleink részére BANKFÜGGETLEN hitelügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is!

A hirdetésben feltüntetett adatok és információk csak tájékoztató jellegűek, jogi kötelezettséggel nem bíró jognyilatkozatnak minősülnek, mely nem tekinthető ajánlat tételnek és nem járnak az eladóra nézve kötelező ajánlati kötöttséggel.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését vagy bármely további kérdése lenne, keressen bizalommal.

Akár hétvégén is!

CSA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395194

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1307 e Ft
1039 e Ft -26%
1069 e Ft -22%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
98 M Ft m Ft
127.7 m Ft 23%
148.4 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

250 M Ft
7 szoba
260 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

110 M Ft
5 szoba
150 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület