Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
185 000 000 Ft185 M Ft 1 156 250 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 597 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagy Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel ezt a lenyűgöző, új építésű házat Budapest 17. kerületében, Rákoskert szívében, ahol a modern életstílus és a természet közelsége találkozik.
A ház a kerület utolsó utcájában épült, így kivételes közelségben van a zöld környezettel.
A nappali + 4 hálószobás elrendezés és az összességében 100 nm-t is meghaladó alapterületű teraszok tágas teret adnak nagyobb létszámú családok számára.
Modern műszaki megoldások révén a ház A++ energetikai besorolású lesz elkészültekor.
Két kocsi számára készült zárt garázs és további 2-3 udvari parkoló is kialakítható igény esetén.

A 90%-os készültségű ház jelen állapotában, vagy megállapodás szerint akár kulcsrakészen is megvásárolható.
Minden eddig beépített műszaki tartalom prémium minőségű.

Legfontosabb paraméterek:
- Önálló helyrajzi számon 597nm telek méret
- 30cm Porotherm tégla
- tetőtérben 15cm fújt purhab szigetelés
- lapostetőn 15-16cm szigetelés
- padló 20cm szigetelés
- Bramac Tectura Thermo P antracit cserép
- 3 rétegű ablakok, kívűl antracit színű
- vakolható antracit aluminium elektromos redőnyök
- A kész ingatlan A++ energiabesorolású lesz

Gépészet:
- Panasonic 12kw hőszivattyús hűtés/fűtés
- fancoil hűtéshez előkészítve a csövek mindkét szinten
- padlófűtés minden helységben
- hővisszanyerős szellőztető rendszerhez előkészítve a csövek, már csak gépet kell rákötni
- használati melegvíz cirkuláció kiépítve
- H tarifa bekötve (1x32A)

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1156 e Ft
937 e Ft -23%
966 e Ft -20%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
185 M Ft m Ft
183.5 m Ft -1%
238 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

295 M Ft
6 szoba
395 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft
5 szoba
250 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház