Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 12 kép 1/15
219 000 000 Ft219 M Ft 1 671 756 Ft/m2
4 szoba
131 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 453 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623998230
Mester Ádám
Duna House - Budaörs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ingatlan:
453 m²-es telken elhelyezkedő, két szintes, nettó 131 m²-es családi ház, melyhez 24 m²-es földszinti terasz, valamint az emeleten egy 27 m²-es, L alakú erkély tartozik. Az erkély mindkét hálószobából közvetlenül megközelíthető.

- Közlekedő
- 2 hálószoba gardróbbal (az egyik szoba igény szerint kettéosztható)
- Fürdőszoba káddal, épített zuhanyzóval, dupla mosdóval és WC-vel

A ház fűtéséről központilag vezérelt hőszivattyú gondoskodik, amely padlófűtésen keresztül adja le a hőt.
A hálószobákban és a nappaliban 1-1 hűtő-fűtő klíma lett elhelyezve a minden évszaknak megfelelő komfort érdekében, valamint a fentebb említett fűtésmódnak köszönhetően 3 fázisú és H-tarifás áram is bevezetésre került az ingatlanba.

A ház prémium minőségű burkolatokkal, műanyag nyílászárókkal, homlokzati és tetőszigeteléssel, a hálószobákban elektromos redőnyökkel és jogilag új építésű státusszal rendelkezik.

A környék ellátottsága és közlekedése kiváló: az M0-ás 5 percen belül elérhető, a közelben boltok, szolgáltatások, valamint nappali és éjszakai buszjáratok találhatók.

Ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1672 e Ft
1051 e Ft -59%
1070 e Ft -56%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
219 M Ft m Ft
131.3 m Ft -67%
149.8 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
5 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft
5 szoba
250 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület