Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 332 222 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Borlai Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthon és vállalkozás egy helyen – ritka lehetőség a XVII. kerületben

Budapest XVII. kerületében, Rákoskert részén csendes, kertvárosi utcában eladó egy hibátlan állapotú házrész, amely lakhatásra és otthoni vállalkozás indítására egyaránt ideális.

Az ingatlan kb. 70 m² lakótérrel rendelkezik, amelyhez egy külön bejáratú, 20 m²-es helyiség kapcsolódik. Ez a hátsó rész fürdőszobával ellátott, és igény szerint konyha is kialakítható, így kiválóan alkalmas:

-otthoni vállalkozásra (iroda, rendelő, szépségipar, tanácsadás),

-idős személy kényelmes, földszinti lakhatására,

-vagy gyermek első önálló otthonának.

Főbb jellemzők

-2 különnyíló szoba

-padlófűtés

-klímaberendezés minden szobában

-kifogástalan műszaki és esztétikai állapot

-korszerű jó minőségű kivitelezés
Kert és parkolás

-335 m² saját kert

-elektromos kapu és kaputelefon

-több autó számára beállási lehetőség a kertben

A környék nyugodt, csendes, ugyanakkor a közlekedés kiváló, így az ingatlan lakó- és üzleti célra is értékálló választás.

Ez a házrész ideális azoknak, akik:

-otthonról szeretnének dolgozni,

-többfunkciós ingatlant keresnek,

-vagy hosszú távon rugalmasan használható megoldásban gondolkodnak.

Ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését, hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1332 e Ft
1039 e Ft -28%
1069 e Ft -25%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
127.7 m Ft 6%
148.4 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

349.9 M Ft
6 szoba
420 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

250 M Ft
7 szoba
260 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba