City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 7 kép 1/10
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 188 095 Ft/m2
2 szoba
42 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 553 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 504
Tecnocasa - Tec 17 Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVII. KERÜLETBEN: RÁKOSKERESZTÚRON ELADÓ EGY 42 M2-ES, 2 SZOBÁS HÁZRÉSZ, 553 M2-ES TELEKKEL ÉS TÁROLÓVAL.

A HÁZ JELLEMZŐI:

Téglából épült, beton alappal és beton födémmel rendelkezik.

A meleg vízet kombi cirkó biztosítja.

Nyílászárók fából vannak, faredőnnyel ellátva.

Közlekedőben hűtő-fűtő klíma lett felszerelve.

A ház 10 cm-es szigetelést kapott.

A szobák parkettásak, a többi helyiség járólappal burkolt.

Elrendezés: 2 szoba, konyha, zuhanyzós fürdőszoba + mellékhelyiség, közlekedő.

A KÖRNYÉK:

XVII. kerület, forgalomtól mentes, csendes mellékutcája, nagyon jó közlekedésnél. A közelben, iskola, óvoda, játszótér, orvosi rendelő, gyógyszertár, számos bevásárlási lehetőség.

5 perc sétára találhatók a 161, 161E, 97E buszjáratok, és a 990-es éjszakai járatok, valamint az 505, 506, 510-es távolsági buszjáratok. M0-ás autópálya 5 percre található.

FINANSZÍROZÁS:

Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

IRÁNYÁR: 49.9 M FT

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1188 e Ft
1131 e Ft -5%
8 e Ft -14,613%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
97.1 m Ft 49%
1.2 m Ft -3,920%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft
5 szoba
250 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
5 szoba
180 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület