Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület, Pilóta utca

+ 11 kép 1/14
79 900 000 Ft79.9 M Ft 2 282 857 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 750 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Horváth Éva
Balla Ingatlan - XIV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SAJÁT KERT, SAJÁT NYUGALOM – MINTHA MINDEN NAP NYARALNA ?

Budapest XVI. kerületének egyik legkülönlegesebb részén, Ómátyásföld villanegyedében, a hangulatos Pilóta utcában kínálok megvételre egy igazi ritkaságot.

Egy 1,5 szobás, téglaépítésű családi ház+ pince amely már átesett felújításon – így azonnal költözhető, mégis rengeteg lehetőséget rejt magában.

Ami igazán különlegessé teszi:
egy közel 750 nm-es, gyönyörűen parkosított, intim kert, ahol ősfák, gyümölcsfák és a nyugalom várja minden nap.

Itt tényleg más az életérzés:
reggeli kávé a teraszon
árnyas pihenés a kertben
baráti összejövetelek a fedett, hangulatos kiülőben
mintha egy vidéki nyaralóban élne, mégis Budapesten.

Bővítési lehetőség adott!
A telek mérete lehetővé teszi az ingatlan további bővítését akár vízszintesen, akár a tetőtér beépítésével – így hosszú távon is értékálló választás.

A kertben egy különálló, kb. 20 nm-es tároló is helyet kapott.

Jogilag rendezett: osztatlan közös tulajdon, ügyvédi megosztással, teljesen leválasztva
Hitelezhető!

Környék – ami miatt imádni fogja:
Ómátyásföld nem véletlenül kapta a „Pest Rózsadombja” nevet – elegáns villák, rendezett utcák, csend és zöld környezet jellemzi.

A közelben minden megtalálható:
iskolák, óvodák, gimnázium, egyetem (BGE), bevásárlási lehetőségek (Spar, Lidl, Aldi), orvosi rendelő, gyógyszertár, posta.

Közlekedés kiváló: Örs vezér tere kb. 15 perc alatt elérhető.

Kinek ideális?
saját otthont keresőknek, akik nyugalomra vágynak
fiatal pároknak első háznak
idősebbeknek, akik kertkapcsolatos életet szeretnének
befektetőknek – könnyen kiadható, értékálló lokáció

Ha egy olyan helyet keres, ahol lelassulhat a világ, de mégis minden karnyújtásnyira van – ezt látnia kell.

Hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt!

Befektetőinknek keresünk ELADÓ - KIADÓ ingatlanokat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2283 e Ft
911 e Ft -151%
961 e Ft -137%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
227.1 m Ft 65%
236.6 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Pilóta utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Rákosszentmihály, Iskola utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

280 M Ft
8 szoba
480 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

83.99 M Ft
2 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
5 szoba
151 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

209 M Ft
7 szoba
270 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

360 M Ft
5 + 1 szoba
316 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

190 M Ft
7 szoba
240 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Budapest 16. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149 M Ft
4 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás