City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
98 500 000 Ft98.5 M Ft 1 492 424 Ft/m2
2 szoba
66 m²
építés éve:1935

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 781 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 366
Czakó Gabriella
Balla Ingatlan - XVI. kerület, Kistarcsa, Csömör, Kerepes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Rendkívüli lehetőség befektetőknek, családoknak!

HANGULATOS HÁZ • NAGY TELKEN • RÁKOSSZENTMIHÁLY KÖZPONTJÁBAN

Eladóvá vált a XVI. kerület nyugodt, családi házas környezetében, Rákosszentmihály frekventált részén egy közepes állapotú, a századelő stílusjegyeit hordozó családi ház.

Az ingatlan az 1930-as években épült.
A lakótér: 66 nm.
A telek: 781 nm.

Az ingatlan szerkezetileg jól megépített, masszív, de részben felújításra szorul, körbejárható.

Az eredeti állapot visszaállításával múlt századi hangulatot idéző otthont alakíthatunk ki.
Adottságait tekintve jó alap lehet korszerű modern élettér létrehozásához is.

A ház tovább bővíthető, a telek méretéből eredő beépítési lehetőség (25%) jól kihasználható.

Építési övezet: Lke-1/XVI/Sz3

Jelenleg emésztő van a telken, de könnyen csatornára köthető.

FELÚJÍTÁS:
- 2000-ben teljes nyílászárócsere - 2 rétegű hő- és hangszigetelt
ablakokra
- bejárati és belső fa nyílászárók cseréje
- hajópadló- és burkolatcsere
- 2008-ban külső szigetelés (8 cm)

HÁZ:
-     2 előtér/előszoba
-     2 szoba (16 nm, 21 nm)
-     konyha, kamra, padlásfeljáró
-     étkező
-     fürdő vécével, káddal
-     nagy terasz

A belmagasság: 3,2 m.

Pinceszint:
-     részben alápincézve, száraz, boltíves pince

A fűtést (radiátor) és a meleg vizet cirkó gázkazán biztosítja.
A szobák tájolása nyugati - délnyugati, ennek és nagy ablakainak köszönhetően világos, napfényes.

KERT:
A fákkal, bokrokkal beültetett hatalmas kerti környezet az új tulajdonos igényei szerint továbbalakítható.
A terasz mellett locsolásra alkalmas ásott kút van. Hátsó részében egy 30 nm-es tárolásra alkalmas faház található.
A kertbe több autóval is be lehet állni, és a ház előtt is lehet parkolni.

INFRASTRUKTÚRA:
A környék csendes, biztonságos, kertvárosi övezet.
Az ingatlan közlekedése kiváló, buszok állnak rendelkezésre, az Örs vezér tér tömegközlekedéssel is kb. 10 perc alatt elérhető.
Gyalogos távolságon belül minden megtalálható, óvoda, bölcsőde, iskola, orvos, gyógyszertár, bank és bevásárlási lehetőségek.

Energetikai tanúsítvány és villamos biztonsági felülvizsgálat rendelkezésre áll.

Az ingatlan jelenleg nem lakott, beköltözés megegyezés szerint.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

• ASZÓD KÖZPONTJÁBAN • NAGY HÁZ • MŰHELY •

• BEFEKTETŐKNEK • VÁLLALKOZÓKNAK •

Eladóvá vált Aszód családi házas környezetében, központi részen egy részben felújítandó, összközműves, földszintes családi ház.
Az ingatlant az 1950-es években építették.
A lakótér: 100 nm. A telek: 504 nm.
A ház:
-     2 előszoba (új nyílászárókkal)
-     3 szoba
-     2 konyha
-     kamra
-     fürdő vécével
-     terasz (beépített)
- csarnok/műhely/garázs – 70 nm
- kazánház
- pince

Fekvése nyugati.

A fűtést gázkazán, a meleg vizet villanybojler biztosítja.
Áram: rézvezetékek, a műhely áramellátása: 380 V.

Az ingatlan szerkezetileg jól megépített, masszív, száraz, jó állapotú.

A lakás fölött nagy padlástér található, amely beépíthető.
Az elmúlt években az eredeti állapothoz képest tovább bővítették.
Az ingatlan adottságait tekintve jó alap lehet korszerű, modern élettér kialakításához is.

Központi elhelyezkedéséből adódóan alkalmas szolgáltatást nyújtó VÁLLALKOZÁSOK üzemeltetésére is.

A KERT gyümölcsfákkal, bokrokkal beültetett, kerti csapról locsolható.

Az ingatlan közlekedése kiváló, buszok állnak rendelkezésre, és a vasútállomás is kb. 10 perc alatt elérhető.

A közelben megtalálható óvoda, bölcsőde, iskola és bevásárlási lehetőségek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1492 e Ft
1010 e Ft -48%
8 e Ft -18,361%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
98.5 M Ft m Ft
203.4 m Ft 52%
1.2 m Ft -8,116%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
269 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Csinszka utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

380 M Ft
5 szoba
313 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XVI. kerület, Sashalom, András utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

130 M Ft
4 + 1 szoba
101 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
8 szoba
540 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

83.99 M Ft
2 szoba
80 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Iskola utca