BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület

+ 6 kép 1/9
83 990 000 Ft83.99 M Ft 1 049 875 Ft/m2
2 szoba
80 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 903 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jassenovics Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok 16 kerületben a Simongát utcában 2 szobás ablakos konyhás felújítandó állapotú tégla házat.

Jöjjön el, nézze meg és alakítsa ki otthonát a saját ízlése szerint.

Könnyen megközelíthető , Vidám vásár utca, Cinkotai út, az M0 -ás gyorsan elérhető.

BKK megállók a közelben
Busz 45 46 92 146
Éjszakai 992 92A 908

- Felkeltettem érdeklődését? Hívjon bizalommal és válaszolok kérdéseire.
- Országos kínálatunkból megtaláljuk Önnek a legmegfelelőbbet.
- Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, kérem, forduljon hozzám bizalommal!
- Az ingatlanok megvásárlását ingyenes ügyintézéssel és hiteltanácsadással, valamint, igény esetén, korrekt ügyvédi háttérrel segítjük!
Ajánlatunk nem csak a nálunk vásárolt ingatlanok esetében érvényes.
Hívjon, és megoldjuk az ingatlan problémáit!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1050 e Ft
1010 e Ft -4%
8 e Ft -12,887%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.99 M Ft m Ft
203.4 m Ft 59%
1.2 m Ft -6,906%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

399 M Ft
6 szoba
507 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
8 szoba
540 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Iskola utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

280 M Ft
8 szoba
480 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
5 szoba
151 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

179 M Ft
6 szoba
129 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XVI. kerület, Árpádföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

90 M Ft
3 szoba
84 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

265 M Ft
7 szoba
250 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

255 M Ft
8 szoba
463 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

199 M Ft
5 szoba
280 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

249.9 M Ft
6 szoba
360 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Csinszka utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

380 M Ft
5 szoba
313 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület