Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület, Árpádföld
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Eladásra kínálunk a 16. kerületben, Árpádföldön, egy 127 m²-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 nm-es telken.
KERT:
A tekekhatáron lévő növényzet 70%-a örökzöld.
A telken gondozott, termő gyümölcsfák helyezkednek el rajta: meggy, alma, őszibarack, körte, szilva, valamint egy kis szőlőlugas, szedhető, fogyaszthatóak a termései.
A kertben részben egy Mobilizálható, bazaltkockákból rakott kerti grillező található illetve nyugágy, ülőgarnitúra, 3x3 m-es mobil napernyővel árnyékolható jakuzzi található. A sövények a füves területek a virágágyások locsolását a nagy teljesítményű, kútba beépített elektromos szivattyú biztosítja.
A ház 60 m² beépíthető padlástérrel és 34 m² pincével rendelkezik.
PINCE:
A pincében megtalálható egy tároló helyiség, egy kazánház gázkazánnal, és egy vegyes tüzelésű kazán, amiknek az égéstermékeit egy 3mm-es vastagságú saválló, rozsdamentes, 20cm átmérőjű, kéménycső segíti a házon kívülre juttatni.
A fűtött pince szerelő aknával rendelkezik, ami felett gépkocsi tárolható.
A ház villamosenergia ellátása háromfázissal biztosított, de a 80 m²-es D-NY-i tájolású tető biztosítja a napelemek telepíthetőségét. A 104 m²-es lakóteret egy 12 m²-es fedett teraszon keresztül érjük el.
HÁZ:
A 30 m²-es nappali fatüzelésű kandallóval, fatárolóval felszerelt.
A nappaliból nyílik egy 11 m²-es szoba.
Mindhárom szobát 2.5 cm vastag fa parketta borítja.
A házban minőségi hidegburkolatok találhatóak.
A lakótér megfelelő hőmérsékletéről a központi fűtéses radiátorok gondoskodnak.
A fürdőszoba padlófűtéssel rendelkezik, illetve egy törülköző szárító radiátorral, bútorozott, gépesített.
A családi ház távfelügyeletre bekötött riasztórendszerrel védett, internettel, televízió szolgáltatással rendelkezik.
Az ingatlan nyílászárói egyedileg készített borovi fenyőből készült zsalugáteres ablakokkal, bejárati ajtóval rendelkezik, ami biztosíthatja az éjszakai pihenéshez való teljes sötétítést.
A kertes családi ház a fent leírtak alapján bútorozottan, gépesítetten kerül eladásra.
KÖRNYÉK:
A környék csendes, nyugodt, biztonságos, a közlekedés kiváló, két perc sétára lévő buszmegállóból vagy a H9-es hévmegállóból 20 perc alatt az Örs vezér terére juthatunk.
Az infrastruktúra is kitűnő, bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, orvosi ellátás, gyógyszertár, mind a közelben található.
A ház pincéjének szerszám kamrájában van tárolva a kert és a ház karbantartásához szükséges kerti szerszámok.: Benzinmotoros permetezőgép, láncfűrész, sövényvágógép, Husqvarna fém asztallapos körfűrészgép, hegesztőgépek, Karcher magasnyomású mosók, szivattyúk, 10 m-es alumínium létrák, köszörűk, Flex gépek.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
+36307163335
Budaörs
Mester Ádám
+36307163335
mester.adam@dh.hu
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 13.
3 szobás családi házak ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVI. kerület, Árpádföld