River Life

Eladó családi ház
Budapest, XVI. kerület, Cinkota

+ 4 kép 1/7
235 000 000 Ft235 M Ft 1 609 589 Ft/m2
4 szoba
146 m²

Részletes adatok

Telekméret: 586 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 401
Bodoki Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ INGATLAN ÉPÜL SASHALMON!
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, HŐSZIVATTYÚS, 146 NM-ES, EGYSZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ!

Csendes utcában 586 nm-es telken épülő, prémium minőségű, nappali + 3 hálószobás, új építésű, önálló, körbejárható családi házat kínálok megvételre

A családi ház főbb paraméterei:
• Porotherm 30 N+F vázkerámia falazat +12 cm EPS80 hőszigetelő rendszerrel
• Terrán Zenit tetőcserép szín-azonos ereszrendszerrel
• 6 légkamrás műanyag nyílászárók
• Mitsubishi hőszivattyú - fűtés-, melegvíz ellátás
• minden helyiségben padlófűtés
• rejtett tokos elektromos redőny és szúnyogháló
• prémium biztonsági ajtó
• választható belső nyílászárók
• választható burkolatok
• riasztórendszer
• burkolt gépkocsi bejáró
• motoros garázskapu
• igényes épített kerítés műkő burkolattal, gondozásmentes elemekkel

A családi ház helyiségei:
• nappali – konyha – étkező 48 nm
• terasz 12 nm
• 3 hálószoba
• kádas, zuhanyzós fürdőszoba – dupla mosdóval
• kölön wc-, mosdó
• előtér
• kamra
• háztartási helyiség

Az ingatlan Sashalom családi házas környékén épül egy kiváló adottságú csendes környéken. Az ingatlant körbesüti a nap. Bölcsőde, óvoda, iskola, buszmegálló a közelben.

Az ingatlan várható átadása: 2026 . május.

Várom megtisztelő érdeklődését.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1610 e Ft
1129 e Ft -43%
1070 e Ft -50%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
235 M Ft m Ft
194.2 m Ft -21%
149.8 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Cinkota

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
269 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Mátyásföld
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

190 M Ft
7 szoba
240 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

249.9 M Ft
6 szoba
360 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

399 M Ft
6 szoba
507 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

360 M Ft
5 + 1 szoba
316 m²
XVI. kerület, Árpádföld, Istráng utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
1 szoba
160 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

255 M Ft
8 szoba
463 m²
XVI. kerület, Sashalom
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

257 M Ft
5 + 1 szoba
208 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

220 M Ft
5 szoba
330 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal