Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, X. kerület, Szikla utca, földszint

+ 16 kép 1/19
1 490 000 000 Ft1490 M Ft 3 725 000 Ft/m2
4 szoba
400 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 330
Csulák László
Way2Home.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

NEM MINDENKINEK – EXKLUZÍV PANORÁMÁS VILLA PÁLVÖLGYBEN

Ez az ingatlan nem a tömegnek szól.

Ez egy olyan otthon, amelyet nem lehet összehasonlítani – csak megérteni.

Pálvölgy egyik legnívósabb, zöldövezeti részén kínálunk eladásra egy közel 400 m²-es, több szinten tagolt, panorámás villát, amely kompromisszumok nélkül képviseli a minőséget, a teret és a nyugalmat.

Élettér, ahol a város díszlet

A nappali–étkező–konyha egység a ház valódi központja:

világos, átgondolt tér, közvetlen kapcsolattal a teraszhoz és a gondozott kerthez.

A belső és külső terek természetesen kapcsolódnak egymáshoz, ideális környezetet teremtve mind a mindennapi élethez, mind a reprezentációhoz.

A földszinti napozóteraszhoz jakuzzi és gondosan ápolt kert tartozik – egy privát menedék a város felett.

Privát lakosztályok – valódi intimitás

A felső szinteken kialakított hálószobák mind saját fürdőszobával rendelkeznek,

ahol a tér kialakítása letisztult, hotelszerű hangulatot teremt.

A legfelső szinten található master lakosztály:

– hálószoba

– tágas gardrób

– fürdő

– panorámás terasz jakuzzival

Innen a város látványa lenyűgöző, a terasz egy része zöldtetőként kialakított, tovább erősítve a természetközeli életérzést.

Diszkrét luxus a mindennapokban

A házhoz tartozik egy fűtött, elektromos kapuval ellátott garázs,

amely akár 4 gépjármű kényelmes elhelyezésére alkalmas.

A garázs közvetlen belső kapcsolattal rendelkezik a lakótérrel – maximális kényelem, kompromisszumok nélkül.

Egy más szintű életérzés

Ez az ingatlan azok számára készült, akik számára a minőség nem opció, hanem alapelv.

Akik Budapest egyik legexkluzívabb budai környezetében keresnek valódi privát teret.

A nagyvonalú terek, a visszafogott luxus és a városra nyíló panoráma egy olyan életstílust képviselnek,

ahol az otthon nem státuszszimbólum, hanem minőség.

Pálvölgy

Ahol a természet közelsége és Budapest dinamikája tökéletes egyensúlyban van.

Amennyiben az ingatlan megszólított,

a megtekintés kizárólag előzetes egyeztetés alapján lehetséges.

Tisztelettel,

Csulák László

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
3725 e Ft
1108 e Ft -236%
1069 e Ft -248%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
1490 M Ft m Ft
140.4 m Ft -961%
148.4 m Ft -904%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Szikla utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

145 M Ft
1 + 2 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

170 M Ft
4 szoba
175 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

58 M Ft
3 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

231.034 M Ft
3 + 1 szoba
122 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

249 M Ft
6 + 1 szoba
186 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

145 M Ft
1 + 2 szoba
74 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

68.99 M Ft
1 szoba
31 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

265 M Ft
7 szoba
160 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

480 M Ft
4 szoba
180 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

37.9 M Ft
1 szoba
21 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Nyár utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

172 M Ft
3 szoba
88 m²
X. kerület, Óhegy
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület