Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, IV. kerület

+ 17 kép 1/20
74 900 000 Ft74.9 M Ft 985 526 Ft/m2
2 szoba
76 m²
építés éve:1958

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 289 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 675
Fodor Zoltán
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó ÖNÁLLÓ családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel!
Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén kínálunk megvételre egy önálló, egylakásos, 76nm alapterületű családi házat, amely a Fiumei út és a Flottilla utca kereszteződésében helyezkedik el.
Az ingatlan egy szabálytalan formájú, 289 nm-es telken áll, oldalhatáros beépítési móddal. A földszintes lakóház részben alápincézett, masszív szerkezetű: sávalapra épült, tégla falazattal, fa szerkezetű magastetővel és cserépfedéssel.
A ház főbb jellemzői:
- önálló, szerkezetében különálló családi ház
- földszintes kialakítás, részleges pince
- fa nyílászárók dupla üvegezéssel és redőnnyel
- kőporos homlokzat
- vegyes burkolatok: parketta és mettlachi padló, csempézett helyiségek
- fűtés: gázkazán radiátoros hőleadással
- meleg víz: villanybojler
- kiegészítő fűtés: hangulatos cserépkályha
A telken található egy 11nm alapterületű, tégla melléképület is.
Az ingatlan összességében felújítandó állapotú, ugyanakkor kiváló lehetőséget kínál saját igények szerinti átalakításra vagy akár bővítésre egy csendes, családi házas övezetben.
Elhelyezkedés:
Megyer kertváros nyugodt, zöld környezete ideális választás családok számára, jó közlekedési kapcsolatokkal és a mindennapi élethez szükséges infrastruktúrával a közelben.
Ha egy jó adottságokkal rendelkező, saját elképzelések szerint alakítható otthont keres Budapest egyik nyugodt részén, ez az ingatlan remek választás lehet!
HITELEZHETŐ!
Energetikai tanusítvány nem áll rendelkezésre, elkészítése folyamatban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
986 e Ft
972 e Ft -1%
961 e Ft -3%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
180 m Ft 58%
236.6 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
6 szoba
182 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
137 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

160 M Ft
3 szoba
97 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

330 M Ft
2 szoba
280 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

124.99 M Ft
3 szoba
92 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

38 M Ft
2 szoba
31 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület, Újpest, Szabadkai utca
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

48.5 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca