Astora Márvány8

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 7 kép 1/10
220 000 000 Ft220 M Ft 1 629 630 Ft/m2
3 + 1 szoba
135 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1410 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 748
Knopf Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok Óbudán, Aranyhegyen egy örökpanorámás családi házat, különleges biokerttel!

Lélegzetelállító kilátás, csend, természet - mind ezt Budapesten kínálja ez az ingatlan.
A III. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő, mégis érintetlen nyugalmú környékén eladó ez a ház, mely 2017-ben épült, modern és minden igényt kielégítő, egy tisztasági festés után, költözhető állapotban. Itt nem kell kompromisszumot kötni a városi és a természet nyugalma között.

A nappali és a konyha rendkívül napfényes, a teraszra vezető üveg ajtóknak és az ablakoknak köszönhetően szinte egybefolyik a kerttel. Mind a hálószobákhoz, mind a nappalihoz kapcsolódik terasz, így a nap minden szakában lehet élvezni a madárcsicsergést, akár egy kávé vagy egy pohár bor mellett.
A házban két hálószoba, két fürdőszoba és két gardrób helyiség is található, valamint egy plusz helyiség, ami a leendő tulajdonos igénye szerint lehet további tároló, dolgozó szoba, vendégszoba vagy játszó szoba kicsiknek.
A telken található még egy autónak elegendő, fedett kocsibeálló is.

A hatalmas, zöld kert egy igazi kincset rejt, egy földbe ásott üvegházat, ami így még télen is lehetővé teszi a zöldségek termesztését. Erre a telek közepes lejtése ad lehetőséget, nem kell görnyedni az üvegházban.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését az ingatlan, hívjon bizalommal akár hétvégén is!

Referenciaszám: M328799

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1630 e Ft
1451 e Ft -12%
1070 e Ft -52%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
220 M Ft m Ft
238.8 m Ft 8%
149.8 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

420 M Ft
10 szoba
480 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

398 M Ft
7 szoba
370 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

449 M Ft
5 szoba
250 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

325 M Ft
7 szoba
268 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

349 M Ft
8 szoba
296 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1490 M Ft
7 szoba
1000 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
III. kerület