Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
275 000 000 Ft275 M Ft 1 636 905 Ft/m2
4 szoba
168 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 510 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 363
Kátai-Riszter Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

!!! A III. KERÜLET KERTVÁROSI RÉSZÉN ÚJÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ !!!

Újonnan és igényesen felépített, 168 m2-es, 3 hálószobás, tágas nappalival rendelkező téglaház Csillaghegy csendes utcájában eladó. Az ingatlan remek elrendezésével, 2 hatalmas teraszával, melyből az egyik egy műfüves emeleti 33 m2-es tetőterasz, a másik a nappaliból nyíló térkővel ellátott, 22 m2-es terasz, és ideális méretű hátsó kertjével tökéletes választás az otthont kereső családok számára. Tárolásra kiválóan alkalmas a 29 m2-es pince, és 2 gépjármű parkolása is megvalósítható a szintén 29 m2-es fűtött, beltérből nyíló elektromos kapuval ellátott garázs.
SZERETNÉ IGÉNYBE VENNI VÁSÁRLÁSÁHOZ A 3%-os Otthon Start hitelt? Tudom, nem fér bele a határértékbe, de MEGOLDJUK!
Nem is húzom több adattal az idejüket, inkább hívjanak, és nézzük meg!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1637 e Ft
1435 e Ft -14%
1069 e Ft -53%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
275 M Ft m Ft
238.7 m Ft -15%
148.4 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
III. kerület, Víznyelő utca melletti út
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

135 M Ft
2 szoba
60 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba
304 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

395 M Ft
7 szoba
380 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

424.9 M Ft
5 szoba
213 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

449 M Ft
5 szoba
250 m²
III. kerület