River Life

Eladó családi ház
Budapest, III. kerület

+ 17 kép 1/20
344 000 000 Ft344 M Ft 1 457 627 Ft/m2
5 szoba
236 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 553 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Makó Nelly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ide csak a bőröndöt kell behúzni!!!

III. kerület, Békásmegyer Ófalu a Róka hegy aljában kínálom eladásra ezt a kényelmes minden igényt kielégítő luxus családi házat.

3 szintes, pincében, szauna, fürdő szoba, úszómedence, mosókonyha, 2 nagy tároló, beépített gardrób szekrények.
Földszint: Előtér, dolgozó szoba, amit ha igény van rá csak át kell rendezni és akár egy vendég szoba lehet, nappali, fa tüzelésű kandallóval, nagy konyha, étkezővel, fürdő szoba.
Emelet: 3 külön nyíló szoba, fürdő szoba, előtér, beépített gardrób.

Javaslom jöjjön nézze meg, nem fog csalódni.

Az ár irány ár! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 360905

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1458 e Ft
1255 e Ft -16%
961 e Ft -52%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
344 M Ft m Ft
346.4 m Ft 1%
236.6 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Ürömhegy, Kőpor utca
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

457 M Ft
5 szoba
339 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

165 M Ft
3 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

1100 M Ft
17 + 2 szoba
1110 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

325 M Ft
7 szoba
268 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

480 M Ft
7 szoba
311 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

330 M Ft
8 + 2 szoba
304 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

339.228 M Ft
7 szoba
392 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

398 M Ft