A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó a 3. kerületben, CSILLAGHEGYEN (ŐSFÁS utcában) egy FÖLDSZINTES nettó 66 nm, 2,5 szobás családi ház, 664 nm telken.
Eladásra kínálok a 3. kerületben Csillaghegyen a Duna felöli oldalon, (nem ártéren) egy 66 nm-es, FÖLDSZINTES, 2,5 szobás önálló családi házat 664 nm – es telken.
A ház oldalhatárra épült, felújítandó állapotú, mely egy külső- és belső- felújítással, átalakítással, bővítéssel tökéletes otthona lehet akár egy nagyobb család számára is. A ház beosztása szerint egy folyosóról nyíló ÉTKEZŐS KONYHÁBÓL, 1 NAPPALIBÓL, 1 HÁLÓSZOBÁBÓL és 1 KIS SZOBÁBÓL, valamint 1 zuhanyzós - WC-s fürdőszobából, kamrából és külön WC-ből áll.
A ház kialakítása alkalmas NAGYMÉRETŰ családi HÁZ vagy akár két-generációs ház kialakítására is, hiszen a tető leszedésével és a tetőtér beépítésével megerősítésével még akár 66 nm beépíthető, vagy az ALAPTERÜLET is DUPLÁJÁRA BŐVÍTHETŐ! A víz és a villany és a csatorna és gáz be van vezetve a házba.
A telek 12*55 méteres, akár 2 épületben 4-lakásos társasház is építhető rá, így összesen 266 nm bruttó felszín építhető be!
A ház az 50’-es években épült, jelenleg a fűtés ÉTI típusú kazánnal és radiátorokkal megoldott, a melegvizet bojler biztosítja. A teljes fűtésrendszer, víz, villany és gázvezetékek, a konyha, für... Teljes leírás >
Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 14. Utoljára módosítva: 2025. 03. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, III. kerület, Csillaghegy, földszint