Eladó családi ház
Budapest, II. kerület, Hársakalja, Bp. II. Előd vezér u
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Eladó egyedülálló családi ház a II. kerületben, az Előd vezér utcában – lenyűgöző budai panorámával és saját, tulajdoni lapos erdőrésszel.
Olyan ingatlan, amely egyszerre szolgálhat exkluzív otthonként, többgenerációs családi megoldásként vagy kiemelkedő befektetési lehetőségként.
A tágas, 7 szobás ház különleges atmoszféráját a beltéri medence és a szauna adja, három nagy méretű terasszal, ahonnan zavartalan kilátás nyílik a Budai-hegyekre és a környező erdőkre. A hátsó, 400 nm-es saját erdőrész valódi értéknövelő ritkaság, amely garantálja a természet közelségét és a teljes nyugalmat.
A három garázshely bőséges parkolási lehetőséget biztosít, de igény esetén három különálló lakás alakítható ki, mindegyik saját bejárattal. Ez a kialakítás befektetők számára is kiemelkedő potenciált jelent, hiszen akár három külön egységként értékesíthető vagy bérbe adható.
A ház modern műszaki háttérrel rendelkezik: padlófűtés és gázkazán gondoskodik a kellemes hőérzetről és az energiahatékonyságról. Az Előd vezér utca környéke csendes, zöldövezeti, mégis gyorsan elérhetők a főbb közlekedési útvonalak és a város központi részei.
Főbb jellemzők
– II. kerület, exkluzív zöldövezet
– 7 szoba
– Beltéri medence és szauna
– Három nagy terasz, lenyűgöző panorámával
– 400 nm saját erdőterület
– Három garázs, akár három önálló lakás kialakításának lehetőségével
– Padlófűtés, gázkazános rendszer
– Csendes, természetközeli elhelyezkedés
Ez az ingatlan a budai ritkaságok közé tartozik: valódi harmónia a luxus, a természet és a befektetési érték között.
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, Hársakalja, Bp. II. Előd vezér u