Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület, Törökvész, Törökvész - Nagybányai út

+ 8 kép 1/11
485 000 000 Ft485 M Ft 1 325 137 Ft/m2
5 szoba
366 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1033 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 555
Matulay Árpád | Laguna Ingatlan
LAGUNA Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Buda, II.ker. Törökvész felső részén, panorámás, medencés családi ház eladó - 366 m2, 5 szoba.

2.kerület, Törökvész tetején, Törökvész út felső részénél található, csendes, mégis jó tömegközlekedéssel is elérhető utcájában eladó nem túlzó méretű, családias - jelenleg 5 szobás családi ház némi extrával.

Némi extra ebben az árkategóriában: gyönyörű városi panoráma, beállt növényzetű, intim kert kerti medencével, csendes hely mégis 50 méterre a tömegközlekedéstől.

A ház lakótere két szinten 210 m2 nappali-ebédlő, dolgozó, konyha, az emeleten két hálószoba saját gardróbokkal és fürdőszobával, vendég mosdóval, melyhez a kertszinti terület kapcsolódik wellnesszel és külön szoba-konyha-fürdőszobás lakrésszel összesen 155 m2-en.

A ház jó állapotú és használható de modernizálásra, esztétikai felújításra megérett.

Szomszédoktól szeparált, csendes, intim hangulatú, nagyobb családnak de két főnek is élhető méretű ház sok lehetőséggel.

Parkolás két állásos garázsban.

Buda, kiemelt részén, 2.kerület Törökvész tetején, panorámás, medencés, önálló családi ház eladó.

Ingatlan: eladó HÁZ

Méret: 366 m2

Szobák: 5

Emelet:

Fűtés: gázkazán

Melegvíz: használati melegvíz tartály

Felszerelés: bútor nélkül

Közös költség: 0 Ft

Ár: 485000000 Ft

Érdeklődni: 200-9960, 0620-555 2290,
www.lagunaingatlan.hu

Ingatlan referenciaszám: MA-E7587-1

Munkatársunktól kérje ajánlatunk további részleteit,
alaprajzot, beosztását, további képeket, stb...

Kérjen személyreszabott ajánlatot, hogy értesíthessük
a hasonló ingatlanajánlatainkról!

Kérésére, elküldjük Önnek!

Hasonló ingatlanok: www.lagunaingatlan.hu/kereses

Személyreszabott ajánlat kérése:
www.lagunaingatlan.hu/ajanlatkeres

Keresőszavak: eladó ház 2.kerület, eladó villa törökvész, II.kerület eladó ház, panorámás ház 2.kerület, 2.kerület eladó családi ház , , II. eladó családi ház, II. Törökvész családi ház eladó, Buda eladó családi ház

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökvész m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1325 e Ft
600 e Ft -121%
1354 e Ft 2%
961 e Ft -38%
Ennek az ára
Törökvész átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
485 M Ft m Ft
207 m Ft -134%
412.1 m Ft -18%
236.6 m Ft -105%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Törökvész, Törökvész - Nagybányai út

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
5 szoba
220 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1427.4 M Ft
7 + 2 szoba
550 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2486.19 M Ft
5 szoba
840 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

549 M Ft
5 szoba
300 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület