Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
248 000 000 Ft248 M Ft 1 467 456 Ft/m2
5 szoba
169 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 741 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PANORÁMÁS,
2-3 GENERÁCIÓS HÁZ
A FRANCIA ISKOLA KÖZELÉBEN

II/a. kerületben, Máriaremete csendes, kis forgalmú mellékutcájában, a Templomkertnél,
2013-ban teljes körűen felújított, átépített,
2 szintes, nappali + 4 hálószobás, 3 fürdős családi ház nagy terasszal, erkélyekkel,
741 nm-es, napos, romantikus hangulatú, termő gyümölcsfákkal beültetett intim kertben eladó.

Földszint: amerikai konyhás nappali, hálószoba, kádas fürdő, előszoba,
A földszinthez önálló lakrészként kis melléképület csatlakozik: szoba, konyha, zuhanyzós fürdő.
Minden szoba a részben fedett, kertre néző, közel 40 nm-es teraszra nyílik,
minden helyiség ablakos.

Emelet: 2 hálószoba, 2 erkély, 2 gardrób, zuhanyzós fürdő, közlekedő.
Az emeleti hálók, erkélyek, fürdő a környező hegyekre panorámásak.

Az emelet külön bejáratú, önálló lakrésszé alakítható, a ház 3 generáció kényelmes együttélésére alkalmas.

A kertben 2 gépkocsi számára fedett parkoló található,
a 48 nm-es, különálló pince könnyen visszaalakítható garázzsá.

A környező utcák nagyon csendesek, de a tömegközlekedés 1-2 perc sétával, sík utcákon elérhető,
Gyarmati Dezső Uszoda, Sportpálya 5-10 percnyire található.
A közeli általános iskolák, gimnázium, francia iskola 5-6 perc alatt gyalog, az amerikai és a spanyol iskola
15 perc alatt gépkocsival megközelíthető,
a Széll Kálmán tér a Hűvösvölgy végállomásról 17 perc.

További információkért, megtekintéssel kapcsolatban kérem, keressen elérhetőségeimen a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1467 e Ft
1354 e Ft -8%
961 e Ft -53%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
248 M Ft m Ft
412.1 m Ft 40%
236.6 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

248 M Ft
5 szoba
169 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
II. kerület, Remetekertváros, Kertváros utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

240 M Ft
9 szoba
286 m²
II. kerület, Adyliget, Irányi Dániel utca
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
6 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

1650 M Ft
17 szoba
1200 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

449 M Ft
730 m²
350 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

455 M Ft
5 + 1 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

2514.61 M Ft