City Pearl

Eladó családi ház
Bordány

+ 6 kép 1/9
47 999 000 Ft47.999 M Ft 599 988 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 881 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 896
Király László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H&P azonosító: #23247

Király László referens, tel.: +36-30-896-1747

 

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-30-896-1747-es telefonszámon!

 

Központi ház Bordányban !

 

A ház főbb jellemzői:

 

Lokáció: Bordány

Ingatlan: 80nm  + melléképületek +garázs

Elosztása: 3 db szoba, konyha, fürdő+wc, kamra, garázs, melléképületek

Falazat: Vegyes

Kert: Rendezett kert amiben gyümölcsfák találhatóak  

 Tető: jó,cserép

 

 

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!

Home & People azonosító: #23247

 

Irányár: 47.999.000,- Ft

Király László referens, tel.: +36-30-896-1747

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását,  jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bordány

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

119 M Ft
5 + 1 szoba
140 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Bordány
Eladó családi ház

Bordány

47.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szentes
Eladó telek

Szentes

3.5 M Ft
1390 m²
0 m²
Bordány
Eladó családi ház

Bordány

47.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Bordány
Eladó családi ház

Bordány

55.5 M Ft
3 szoba
77 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Csongrád
Eladó családi ház

Csongrád

34.5 M Ft
4 szoba
123 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

17.6 M Ft
67 m²
Szentes
Eladó nyaraló

Szentes

7.5 M Ft
1 + 1 szoba
23 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

95 M Ft
1380 m²
Bordány
Eladó családi ház

Bordány

60 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Bordány
Eladó családi ház

Bordány

35.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház