BAM Living

Eladó családi ház
Böhönye

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
80 000 000 Ft80 M Ft 286 738 Ft/m2
7 szoba
279 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1164 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Berendiás Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Árcsökkenéssel!! 90 800 000Ft-ról 80 000 000 Ft!! A LIDO HOME KAPOSVÁR eladásra kínál egy BÖHÖNYEI CSALÁDI HÁZAT. A LIDO HOME KAPOSVÁR által kínált BÖHÖNYEI CSALÁDI HÁZ jellemzői: - A ház egy igen attraktív FEÚJÍTOTT családi ház Böhönyén. Csendes zöldövezeti területen fekszik, a Balatontól 40 km-re, Marcalitól 20 km-re, Kaposvártól 35 km távolságra található. A községben többek között üzemel bölcsőde, óvoda, általános iskola. Az egészségügyi ellátást orvosi rendelő és gyógyszertár biztosítja. Ezek mellett kisebb boltok, cukrászda, pékség és kávézó is van. - Az ingatlan összes hasznos alapterülete 279 nm + (terasz, erkély, garázs), a telek mérete 1164 nm, tájolása K-i és részben D-i. - A ház jelenleg családi ház minősítésű, azonban korábban panzióként üzemelt, így arra is alkalmas, ellenben egy nagyobb család otthonának, illetve több generáció együttéléséhez is tökéletes. - Az épület 3 szintes /szuterén, földszint, emelet/ 3 bejárati ajtón keresztül juthatunk be, ebből az egyik a szuterénba nyílik, a másik kettő pedig a két teraszról. Az épületben 7 hálószoba van, mindegyik saját fürdőszoba + WC-vel rendelkezik, az egyik szobához saját erkély is tartozik. - A szuterénen található a konyha előkészítővel, tálalóval, és külön tárolóval. Továbbá egy tágas étkező, fürdőszoba, kazánház és közlekedő. - A földszinten 4 szoba került kialakításra, mindegyik szobához tartozik saját fürdő + WC. Azon felül itt van egy tágas közlekedő, illetve innen nyílnak a teraszok is. - Az emeleten 3 szoba kapott helyet, úgyszintén saját fürdő + WC-vel és közlekedővel. A legnagyobb szobához egy 6 nm-es erkély is tartozik. - A ház mellet egy dupla beállós garázs is található. - A házba az internet be van kötve. Teljes kamera és riasztó rendszerrel felszerelt. - Az 1990-es években épült, 2021-ben teljeskörű felújításon esett át az épület. - A ház téglából épült, sávbeton alapozásra, betongerendázatú födémmel, a tetőn Bramac cserépfedéssel. - Az egész ház és a garázs is hőszigetelt (100 mm), a külső nyílászárók műanyagból vannak. - Belül fa beltéri ajtók kaptak helyet, a padlóburkolatok kerámia, illetve laminált parketta. A fürdőszobák és a konyha csempézettek. - Villany 230 V hálózat, és 3 fázisú, 3 x 25 A. - A meleg vizet gázkazán szolgáltatja. Illetve található egy BWT vízlágyító rendszer is a házban. - A fűtést egy Bosch Condens kondenzációs kombi gázkazán biztosítja, ez a tervezett radiátoros fűtésű rendszerhez van alakítva, amihez tartozik egy Bosch Wifis okos szobatermosztát, aminek segítségével minden szobának a hőmérsékletét külön be tudjuk állítani a telefonunkon keresztül. - A kert rendezett és folyamatosan karbantartott. Amennyiben a LIDO HOME KAPOSVÁR által kínált kiváló állapotú CSALÁDI HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám az új rendelkezésekre is figyelemmel díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!