Seven Pearl

Eladó családi ház
Bicske, Zártkert

+ 17 kép 1/20
21 500 000 Ft21.5 M Ft 614 286 Ft/m2
2 szoba
35 m²
építés éve:2015

Részletes adatok

Telekméret: 1169 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kénosi Antónia
Duna House - Felsőerdősor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bicske Előhegyen kedves kis panorámás házikó eladó!
Egyedülállóknak, fiatal pároknak ajánlom!
Természetközeli, egészséges környezetben keres otthont? Itt a lehetőség!  Állandó lakhatásra alkalmas, azonnal beköltözhető! A komfortos, panorámás, teljesen felújított, téliesített 2 szintes, tetőtérbeépítéses épület nemrég kapott 15cm-es szigetelést. A 35m2-es hasznos alapterületű házikó téglából épült. A faszerkezetű tető cserép héjazatot kapott. A vezetékes vizet és a villanyt bevezették. A földszinten egy amerikai konyhás nappali és egy kis étkező kapott helyet. A pici, de modern fürdőszoba/ tus+wc/ 2 éve került kialakításra. A tetőteret hálószobaként használják, ahova belső falépcsőn lehet feljutni. A hűvös pince tárolónak tökéletes. A melegvizet villanybojler adja. A fűtést klímaberendezés biztosítja. A körbekerített külterületi telek: cc.1.200m2,  művelési ágból kivont. Így azonnal átruházható!  A telek kétoldalról megközelíthető, az Etyek-Tarján kerékpárút felől egy irodaként/ üzletként hasznosítható téliesített, wc-vel, vendégparkolóval, vízzel és árammal ellátott konténert telepítettek, ami jelenleg kutyakozmetikaként működik. Ha igényt tartana rá, az ára másfél millió forint. Bicske központja percek alatt elérhető, Tesco, Macdonalds 1 percre van.Nem hitelezhető, így elsősorban készpénzes vevőket várunk! Érdekli ez az ajánlatom? Kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Bicskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bicske m² ár
614 e Ft
634 e Ft 3%
Ennek az ára
Bicske átlagár
21.5 M Ft m Ft
33.5 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bicske, Zártkert

Eladó családi házak a környékről

Bicske
Eladó családi ház

Bicske

18.5 M Ft
0 + 1 szoba
20 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

99 M Ft
3 szoba
81 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

285 M Ft
5 szoba
270 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

198 M Ft
3 szoba
310 m²
Bicske, Dankó Pista utca
Eladó családi ház

Bicske

34.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

99 M Ft
3 szoba
116 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

30 M Ft
3 szoba
85 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Bicske, Csokonai utca
Eladó családi ház

Bicske

38.6 M Ft
1 + 2 szoba
110 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Bicske, Középhegy
Eladó családi ház

Bicske

19.99 M Ft
2 szoba
38 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út