Oasis Residence

Eladó családi ház
Bicske

+ 1 kép 1/4
100 500 000 Ft100.5 M Ft 1 092 391 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 933 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gaál Emőke
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű családi ház eladó Bicske egyik legjobb részén!

Bicske kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy új építésű, modern családi házat, amely egy kétlakásos társasház egyik önálló lakása. Az ingatlan ideális választás azok számára, akik csendes környezetben, mégis modern technológiával felszerelt otthonban szeretnének élni.

Az otthonhoz tartozik egy 12 m²-es terasz, amely közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik, így tökéletes helyszíne lehet családi pihenéseknek vagy baráti összejöveteleknek.

Főbb jellemzők
- 92 m² lakótér
- amerikai konyhás nappali + 3 szoba
- szülői háló saját gardróbbal
- 12 m² terasz és kertkapcsolat
- garázs
- hőszivattyús fűtés
- padlófűtés
- elektromos redőnyök

Az ingatlan 2026 áprilisában kulcsrakész állapotban kerül átadásra, így az új tulajdonos egy modern, energiatakarékos otthonba költözhet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Bicskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bicske m² ár
1092 e Ft
798 e Ft -37%
Ennek az ára
Bicske átlagár
100.5 M Ft m Ft
86.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bicske

Eladó családi házak a környékről

Bicske, Galagonyás II. dűlő út
Eladó családi ház

Bicske

16.5 M Ft
2 szoba
30 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

46 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Bicske, Akácfa utca
Eladó családi ház

Bicske

199 M Ft
5 szoba
672 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Bicske, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bicske

30 M Ft
2 szoba
35 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Bicske, Rigó utca
Eladó családi ház

Bicske

45 M Ft
4 szoba
110 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

18.5 M Ft
0 + 1 szoba
20 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Bicske
Eladó családi ház

Bicske

199 M Ft
5 szoba
224 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Bicske, Dankó Pista utca
Eladó családi ház

Bicske