Astora Márvány8

Eladó családi ház
Biatorbágy

+ 8 kép 1/11
60 900 000 Ft60.9 M Ft 1 218 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Telekméret: 742 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Szabó Balázs
Royal Real Estates

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Biatorbágy folyamatosan fejlődő, egyre népszerűbb Katalinhegyi városrészén kínálunk megvételre egy közel 50 m²-es, jól megépített könnyűszerkezetes házat, csendes, nyugodt környezetben.

Az ingatlan jelenlegi kialakítása praktikus és otthonos:

- 2 külön nyíló szoba
- étkezővel egybekötött nappali rész
- konyha
- fürdőszoba WC-vel

A komfortérzetről műanyag nyílászárók, valamint hűtő-fűtő klíma gondoskodik, a vízellátás pedig kiépített házi vízművel megoldott.

A ház előtt és mögött is teraszos kialakítás található, így mindig megtalálhatja a napsütéses vagy árnyékos pihenőhelyet. A telek végében egy praktikus tároló is helyet kapott.

Az ingatlan a tulajdoni lapon hétvégi házként szerepel, így nem szükséges kifüggesztés, ami gyorsabb ügyintézést tesz lehetővé.

Az ingatlan ÜH1-es építési övezetben található, ahol 10%-os beépíthetőség érvényes, így akár bővítésre is kiváló lehetőség.

Katalinhegy egyre kedveltebb azok körében, akik nyugodt, zöld környezetben szeretnének élni, mégis elérhető távolságban maradnának a várostól. A közelben játszótér, a vasútállomás gyalogosan és autóval is kényelmesen megközelíthető.

Ideális választás állandó otthonnak, hétvégi háznak is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás családi házak ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
1218 e Ft
843 e Ft -45%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
60.9 M Ft m Ft
306.9 m Ft 80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

75 M Ft
3 szoba
116 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

74.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

144.9 M Ft
2 + 1 szoba
136 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

230 M Ft
3 szoba
130 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Biatorbágy, Mandula utca
Eladó családi ház

Biatorbágy

150 M Ft
3 szoba
136 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

398 M Ft
25 szoba
1300 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

180 M Ft
4 szoba
165 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Biatorbágy, Sóskúti út
Eladó családi ház

Biatorbágy

150 M Ft
3 szoba
90 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

310 M Ft
14 szoba
500 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

75 M Ft
3 szoba
116 m²
Biatorbágy, Nagy utca
Eladó családi ház

Biatorbágy

145 M Ft
3 szoba
200 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

157.9 M Ft
4 szoba
258 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

106 M Ft