Seven Pearl

Eladó családi ház
Biatorbágy

+ 17 kép 1/20
185 000 000 Ft185 M Ft 1 121 212 Ft/m2
4 szoba
165 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 586 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814980
Bus Kata
Duna House - Biatorbágy

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy 2008-ban épült, tégla szerkezetű, déli fekvésű, panorámás, napfényes családi otthon, amely 165 m² lakóteret kínál egy 586 m²-es, gondozott kerttel. Az ingatlan rendkívüli adottságokkal bír, köztük padlófűtéssel, 25 kw vízteres kandallóval, 3x25 tábla napkollektorral és több egyéb melegforrással, valamint egy 18 m²-es garázzsal, és különleges, erdő közeli elhelyezkedéssel, ahonnan lenyűgöző panoráma tárul elénk. 
A 38-as Porotherm téglából és kerámia tetőcserépből épült ház kiváló szigeteléssel rendelkezik, ami a fűtési költségeket is kedvezően befolyásolja. A parkolási lehetőség a garázson túl az udvarban is adott. A tömegközlekedési lehetőségek 5-10-15 perc sétatávolságra elérhetőek.

Az ingatlanhoz tartozik egy lenyűgöző, panorámás terasz is.A kertben megtalálhatók a kerti sütéshez szükséges eszközök, mint a kemence és a bográcsozási lehetőség, valamint egy füstölő is.

A ház átgondolt tervezésének köszönhetően a nappali és a három szoba kiváló elrendezést és kényelmes életteret biztosítanak. Két fürdőszoba és szauna teszi teljessé a komfortérzetet. A szobák mindegyike közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik. A sokoldalúságához tartozik, hogy további szobák kialakításának lehetőségét is magában rejt, így az új tulajdonos saját igényei szerint formálhatja azt.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
1121 e Ft
845 e Ft -33%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
185 M Ft m Ft
129.1 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó családi házak a környékről

Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

105 M Ft
3 szoba
90 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

249.9 M Ft
3 szoba
251 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

120 M Ft
3 szoba
110 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

82 M Ft
3 szoba
116 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

150 M Ft
3 szoba
90 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

349 M Ft
8 szoba
440 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

230 M Ft
3 szoba
130 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

106 M Ft
2 szoba
83 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Biatorbágy, Nagy utca
Eladó családi ház

Biatorbágy

145 M Ft
3 szoba
200 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

109 M Ft
3 szoba
98 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

82 M Ft
3 szoba
116 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

79.9 M Ft