Astora Art House

Eladó családi ház
Biatorbágy

+ 2 kép 1/5
145 000 000 Ft145 M Ft 1 318 182 Ft/m2
3 szoba
110 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 684 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 992
Pamuk Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Ingatlankereső!

Ajánlom figyelmébe,ezt a családi házat,Biatorbágy központjában!!!

Az ingatlan páratlan adottsága, elhelyezkedése egyedülálló, számtalan lehetőséget rejt magában!

Szeretné meglepni szeretteit vagy biztonságban tudni a pénzét?

Akkor ha ön is így gondolja ajánlanám ezt az ingatlant!!

JÖJJENEK, NÉZZENEK KÖRÜL, HOGYAN IS ALAKÍTANÁK KI AZ ÖNÖK IGÉNYEI SZERINT SZÉP OTTHONNÁ!!

Kérem hívjon, találkozzunk a helyszínen, hogy körbesétálhassunk a nyugodt , szép környezetben megépült ingatlant, alakítsuk ki együtt az Ön és kedves családja szép új otthonát :)

Rövid műszaki leírás:
-30-as tégla fal
-2 rétegű nyílászárók
-műanyag nyílászárók
-gázcirkó fűtés
-zsindely fedés
-beton födém
-gáz és villany fűtés
-Vt-2 besorolású telek 40%beépíthetőséggel,terepszint alatt 60%

Amennyiben kérdései merülnének fel, vagy szeretné megtekinteni ezt az ingatlant, bátran keressen minket! Bizalommal állunk rendelkezésére, hogy segítsünk Önnek a legjobb döntés meghozatalában, és biztosítsuk, hogy az ingatlan vásárlása zökkenőmentesen és sikeresen valósuljon meg.

Ne habozzon kapcsolatba lépni velünk,segítünk Önnek megtalálni a tökéletes helyszínt üzleti-lakhatási elképzelései megvalósításához!

Szép napot és sikeres vásárlást kívánok!

Köszönöm hogy ídőt szánt a hirdetésemre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Biatorbágy m² ár
1318 e Ft
1050 e Ft -26%
Ennek az ára
Biatorbágy átlagár
145 M Ft m Ft
120.2 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Biatorbágy

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

109 M Ft
3 szoba
98 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

310 M Ft
14 szoba
500 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

230 M Ft
3 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

199.9 M Ft
5 + 1 szoba
222 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

249.9 M Ft
3 szoba
251 m²
Biatorbágy, Sóskúti út
Eladó családi ház

Biatorbágy

150 M Ft
3 szoba
90 m²
Biatorbágy
Eladó családi ház